Na Bobří hráz míří Havlíčkův Brod, účastník kvalifikace posledních dvou sezón
čtvrtek 22.11.2018 | Daniel Gargulák |

Na Bobří hráz míří Havlíčkův Brod, účastník kvalifikace posledních dvou sezón

Venkovní série zápasů Valašského Meziříčí je minulostí a fanoušci Bobrů se opět po dlouhých třech týdnech dočkají domácího duelu. Na Valašsko přicestují hokejisté Havličkova Brodu, kterým v posledních dvou sezónách jen těsně unikl postup do Chance ligy. Zda se Valachům podaří uspět se přijďte přesvědčit na vlastní oči v sobotu 24. listopadu od 18:00.

Brod začal v listopadu ztrácet

Jak se dalo očekávat už před začátkem ostré sezóny, Bruslařský klub se znovu zařadil mezi žhavé kandidáty na postup do vyšších pater ligového systému v České republice. Bruslaři očekávaní začali i přes klopýtnutí hned ve druhém kole naplňovat dokonale a do konce října poznali hořkost porážky už pouze jednou.

Listopad jakoby ale na svěřence trenéra Dubena byla seslána kletba z pater nejvyšších. Havlíčkobrodští v předposledním měsíci roku dokázali dovést do vítězného konce pouze jeden ze čtyřech duelů proti kopřivnické Tatrovce. Nyní čeká Bruslaře výjezd na Valašsko, kde budou chtít bezpochyby znovu naskočit na vítěznou vlnu a dotáhnout se na unikající Žďár nad Sázavou okupující první místo jižní tabulky.

foto: Luboš Vácha, BK Havlíčkův Brod

Bobři budou napravovat venkovní nezdary

Svěřenci trenéra Weintritta vstoupili do tří po sobě jdoucích venkovních zápasů skvěle, když po zodpovědném výkonu odvezli z Opavy všechny tři body. Posléze ale následovaly neúspěchy v Novém Jičíně a Písku z jižní skupiny, které znamenaly propad z prvního na čtvrté místo.

Valašské Meziříčí se tak rázem ocitlo v místech, kde mu na záda začínají dýchat i Hodonín s Opavou. Proti jednomu z aspirantů na postup to ale Bobři nebudou mít vůbec lehké i přes ztrátu formy svého soupeře v posledních duelech. Výhodou pro Bobry bude jistě domácí svatostánek, ve kterém se představí po dlouhých třech týdnech.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS