Bobry prověří  Přerov
úterý 18.8.2009 | Michal Václav |

Bobry prověří Přerov

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čtvrtý přípravný zápas čeká na Bobry z Valašského Meziříčí. Ti zajíždějí do Kroměříže, kde sehrají utkání proti týmu HC Zubr Přerov. Přerovští hokejisté mají právě v tomto městě dočasný hokejový azyl, neboť jejich stadion prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Zápas začíná v 18.hodin.

Valašské Meziříčí doposud sehrálo tři přátelské zápasy, kdy dvakrát vyšlo vítězně ( Zaglebie Sosnowiec 7:5, VHK Vsetín 5:4 a v odvetě s valašským hokejovým klubem prohrálo 2:6).


HC Zubr Přerov však letos nebude jednoduchým soupeřem, což dokazují i příchody do týmu. Krom stálic v ofenzivě, mezi které patří útočníci Ditrich, Kočara a Sprušil, vedení klubu zlanařilo výborné obránce, kterými bezesporu jsou Jiří Osina a Patrik Luža. Složení jednotlivých útoků a obran však trenéři stále zkoušejí.
Je zde ale patrné, že loňské konečné umístění týmu HC Zubr Přerov (10.místo po základní části) už vedení klubu nechce opakovat a přerovští hokejisté budou bezesporu atakovat horní polovinu tabulky.

Zubři odehráli během minulého týdne dva přípravné duely s Opavou. V obou utkáních však se Slezanem prohráli. (3:5, 2:5).
V prvním vzájemném přátelském zápasu proti Bobrům však trenéři Přerova budou muset oželet dva zkušené útočníky Marka Ditricha a Vladimíra Kočaru. Oba totiž trápí dle oficiálního webu Přerova nepříjemné zranění.

Jak si tedy povedou meziříčtí Bobři v dalším přípravném zápase se dozvíme v úterý, 18.8. od 18.hodin na zimním stadionu v Kroměříži.

Předpokládané sestavy:
HC ZUBR Přerov: Tihlář (Ginter) - Pala, Halouska, Faltýnek, Novák, Vlček, Hučko, Bauer, Ryšánek, Pírek (Vlček, Osina) - Sprušil, Martinák, Hanák, Kolář, Menšík, Kohút, Sedlář, Žibrita, Kupec, T. Klimecký

HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Růčka, Mlynář, O. Dvořák, Hruškovský, Vnenk, Blažek, Mikel, Matějný, P. Dvořák, Lhotský, Bokroš, Tomášek, Šebesta, Sochorek, Tatarčík, Dědek, Martin Varga, David Varga, Martin Varga.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS