Po třech letech do Moravských Budějovic
čtvrtek 29.11.2018 | Richard Müller |

Po třech letech do Moravských Budějovic

Druhá liga pokračuje v pořadí pátým vzájemným střetnutím dvou skupin. Se dvěma venkovními nezdary v zádech zkusí Bobři prolomit špatnou bilanci s jihem v Moravských Budějovicích, se kterými se naposled střetly v sezóně 2015/16.

Kopřivnici zdolali, teď jdou proti sobě

Zatímco Bobři ve středu válčili na domácím ledě s Kopřivnicí, Moravské Budějovice měly týden herního odpočinku. Právě i Žihadla jsou týmem, který se o víkendu střetl s naším posledním soupeřem a stejně jako Bobři, byli i Budějovičtí úspěšní.

Druhý celek skupiny Jih najel na skvělou formu a od začátku října prohrál pouze dvakrát. Bezpochyby jedním ze strůjců těchto výkonů je brankář Pavel Jekel (93,97%), který ještě loni působil v první lize na Vsetíně. Záda suverénní jedničce kryje ještě známější tvář, tedy alespoň fanouškům Valašského Meziříčí. Jan Čáp (82,26%) působil na Bobří hrázi dvě sezóny.

Na pozoru musí být svěřenci kouče Weintritta před Ladislavem Rytnauerem (14+14), který dominuje týmovým statistikám a není daleko od bilance dvou kanadských bodů na zápas.

Jak to vypadá doma?

Proti Kopřivnici se museli Bobři obejít bez svého útočného arsenalu. Útočníky Petra Seidlera (9+7) a Rostislava Vaňka (7+11) trápily menší zdravotní patálie a jejich start v Moravských Budějovicích je nejasný.

Jisté je, že do sobotního duelu nenastoupí Michal Žák (4+14), který utrpěl v předchozím utkání zranění pukem a duel nedohrál. Na trvalé marodce zůstává útočník David Peška a obránce Miroslav Mikel.

Informace k utkání

Sobotní zápas začíná na zimním stadionu v Moravských Budějovicích v 17:00. Vstupné na utkání je 60,-Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS