Valašské Meziříčí zajíždí k šumperským Drakům
úterý 4.12.2018 | Daniel Gargulák |

Valašské Meziříčí zajíždí k šumperským Drakům

Druhá polovina sezóny má za sebou už dvě kola a perný program Druhé ligy pokračuje dalším utkáním. Valachy v něm čeká výjezd k lídrovi skupiny Východ, Drakům z Šumperka. V dosavadních duelech obou soupeřů platilo můj dům, můj hrad. Bobři tak míří k Drakům s jediným cílem tuhle statistiku narušit a odvézt si domů co největší množství bodů.

Draci naposledy bez bodů na konci října

Šumperským úvod sezóny vycházel až na jedno zaváhání na jedničku. Po sedmi kolech poznali pouze jednou, jaké to je prohrát a začínali naplňovat předsezónní ambice. Posléze však přišla série porážek, která měla Drakům ukázat, že se všechno nevyhraje samo. Povedlo se. Poslední duel, ze kterého šumperští odešli bez jediného bodu je v kalendáři zaznamenám 24. října a shodou okolností to byli právě hráči Valašského Meziříčí, kdo byl tehdy jejich soupeřem.

V současné době drží Šumperk s pětibodovým náskokem první místo skupiny Východ před druhým Novým Jičínem. Jak už ale východní skupina Druhé ligy v současné sezóně několikrát ukázala, stačí jedno nebo dvě odehraná kola a všechno může být zase jinak. I proto se musí mít Draci na pozoru před každým dalším soupeřem, tím v dalším kole budou právě Bobři z Valašského Meziříčí.

Valachům ledy soupeřů nesvědčí

Doma a venku. Velká pohádka letošní sezóny Valašského Meziříčí. Zatímco Bobří hráz povolila své základy jednou jedinkrát, když si dva body za výhru po prodloužení odvezla Opava, na venkovních kluzištích bodovali Bobři naplno pouze dvakrát.

Šumperk. Další venkovní destinace svěřenců trenéra Weintritta, kteří naposledy jen těsně neuspěli na ledě Moravských Budějovic po těsné porážce 2:1. První letošní utkání obou soupeřů na ledě šumperských skončilo výhrou domácích 3:0. Pro Bobry šlo zároveň o jediný zápas sezóny, kdy nedokázali vstřelit jedinou branku za celý průběh utkání. Zda tomu bude tentokrát jinak ukáže středeční podvečer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS