Nejmenší Bobři vítězí
středa 19.8.2009 | Michal Václav |

Nejmenší Bobři vítězí

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nejmladší hráči HC Bobři Valašské Meziříčí abslvolovali celý minulý týden herní soustředění na domácím stadionu. Každý den byly dva tréninky na ledě, kde se svědomitě připravovali na nadcházející sezónu. Mezi tréninky by naplánován doprovodný program ( bowling, fotbálek nebo koupaliště) Po skončení tohoto soustředění se všechny věkové kategorie zúčastnily svých turnajů.

Sobota 15.8.2009 - Turnaj 4.tříd ve Valašském Meziříčí
Výsledky:
Val. Meziříčí - Rožnov p.R. 3:5
(nejlepší hráč domácích Dominik Vanduch)
Přes střeleckou převahu(zejména v první třetině) a dostatek šancí domácích, včetně trestného střílení odskočil tým Rožnova na rozdíl 4 branek a v poslední třetině naši stačili pouze korigovat výsledek.

Val. Meziříčí - Šumperk 9:0
(nejlepší hráč domácích Evžen Oczadly)
Domácí se poučili z předešlého utkání a zlepšeným výkonem zejména v koncovce dosáhli na první a zasloužené vítězství na turnaji.

Val. Meziříčí - Nový Jičín 2:1
(nejlepší hráč domácích Tomáš Andrys)
Poslední utkání sobotního programu přineslo napínavou bitvu se spoustou šancí na obou stranách. Bylo vidět že obě mužstva myslí na vítězství a také na skóre, které v konečném součtu rozhodovalo o celkovém umístění na turnaji. Větší vůli po vítězství nakonec prokázali naši kluci, kteří kolektivním výkonem, který podpořil spolehlivě chytající brankář dotáhli toto utkání do vítězného konce.

Až po sečtení všech výsledků a skóre bylo jasno o konečném pořadí. Našim chyběl v konečném součtu jeden gól k celkovému vítězství.
Pořadí:
1. Rožnov p.R
2. Nový Jičín
3. HC Bobři
4. Mladí draci Šumperk

Po dohodě trenérů všech zúčastněných týmů byl vyhlášen nejlepším obráncem Dominik Vanduch a nejužitečnějším hráčem Jiří Brodek, oba z týmu HC Bobři!

Poděkování patří všem rodičům za pomoc při organizaci turnaje i rodičům ostatních týmů a fanouškům, kteří při zápasech vytvořili výbornou atmosféru.
Zvláštní poděkování patří firmám: DIAMANT UNIPOOL, VÁHALA & spol., SCHNEIDER-BOHEMIA a PÁLENICE BUBLÍK za poskytnutí financí, věcných cen a občerstvení pro účastníky turnaje.

Vzhledem k tomu, že naši do těchto utkání nastupovali z plné zátěže,jsou výsledky dobrým začátkem nové sezóny a povzbuzením pro všechny k další práci a zlepšování.
Hlavní trenér Jaroslav Šilhán hodnotí velmi kladně přístup jak hráčů tak rodičů k přípravnému období.

Zejména rodiče organizovali svůj čas tak, aby většina hráčů mohla trénovat a zúčastnit se soustředění a přípravných zápasů.Přípravné období ale nekončí. Domluvené už jsou přípravné utkání s týmem Dukla Trenčín, dále zajišťujeme přípravné zápasy s celky HC Přerov a HC Studénka. Vše směřuje k tomu, abychom byli co nejlépe připraveni na novou sezónu.

Trenér Šilhán vyhlásil cíl pro tuto sezónu celou soutěž vyhrát!


Neděle 16.8.2009 - přípravné zápasy 1. a 2 . třídy v Rožnově.
Nejmenší hokejisti včetně "školkáčů" sehráli dvě přípravná utkání se svým ivrstevníky z Rožnova. Obě utkání zvládli na výbornou a odváží si zasloužené dvě vítězství.
Výsledky:
Rožnov p.R. - Val. Meziříčí 2:8
nejlepší hráč Bobrů: Marek Hrabovský

Rožnov p.R. - Val. Meziříčí 4:5
nejlepší hráč Bobrů: Radim Převor


Pondělí 17.8.2009 - turnaj 3. tříd v Rožnově.
Tento turnaj se hrál podle pravidel minihokeje. Vzhledem k počtu účastníků byly týmy rozděleny do dvou skupin. Každá z nich pak hrála svůj turnaj. V naší skupině jsme měli za soupeře postupně týmy Přerova, Frýdku-Místku, Nového Jičína a Opavy.

Naši předvedli vynikající a soustředěný výkon a během celého turaje nepoznali přemožitele. Plný počet bodů a fantastické skóre 36 : 4 mluví za vše.

První místo na turnaji bylo zcela zasloužené. Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Daniel Stodůlka.

Trenér Šilhan také vyzdvihl výborný a spolehlivý výkon brankáře Michala Postavy.

Výsledky:
VM - Přerov 4:1
VM - FM 20:0
VM - NJ 6:1
VM - Opava 6:2

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS