Bobři chystají speciální Vánoční utkání!
pátek 14.12.2018 | Richard Müller |

Bobři chystají speciální Vánoční utkání!

Ať už chodíte na hokej pravidelně nebo ne, sobotu 22. prosince si určitě zapište do svých kalendářů. Bobři se v rámci mistrovského utkání proti Českým Budějovicím rozhodli uspořádat speciální program, jehož hlavním cílem bude pomoci dětem, které nemají to štěstí trávit svátky doma.

Dva dny před Štědrým dnem odehrají Valaši poslední předvánoční utkání. Na domácí stadion přijede soupeř z Českých Budějovic a zápas to bude alespoň co se týče atmosféry poněkud netradiční.

Plyšáky na led!

Návštěvníci si budou na tento zápas moci přinést plyšáky, které po první vstřelené brance Valašského Meziříčí vhodí na led. Veškeré plyšáky pak hokejisté A-týmu předají dětem v místní nemocnici. Kdo by chtěl přinést například stavebnici, a jiné hračky, které by se vhozením na led poškodily, může je odevzdat na předem určeném místě.

Podobná akce je tradiční například v zámořské NHL, odkud tato charitativní myšlenka pochází.

Vánoční utkání se stane první akcí, kterou se budou Bobři v této sezóně zapojovat do charitativní činnosti. Věříme, že společně s fanoušky dokážeme potěšit ty, kteří nemohou trávit svátky u své rodiny a musí zůstat na dětském oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí.

Další informace k tomuto utkání budeme postupně zveřejňovat na našem webu a sociálních sítích, tedy facebooku HC Bobři Valašské Meziříčí a instagramu hcbobri.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS