Dohrávka dvacátého kola přivede do Valmezu Havlíčkův Brod
pondělí 7.1.2019 | Daniel Gargulák |

Dohrávka dvacátého kola přivede do Valmezu Havlíčkův Brod

Podruhé v sezóně bude oproti původnímu plánu vážit cestu do Valašského Meziříčí Havlíčkův Brod. Rebelové se v rámci dvacátého kola měli na Valašsku představit již na konci listopadu, kvůli poruše rolby a nezpůsobilosti hrací plochy bylo ale nutné duel přeložit na středu 9. ledna. Utkání započne úvodním vhazováním v 18:00.

Rebelové v závěsu vedoucí dvojice

Oproti nezdarům Havlíčkova Brodu z období listopadu se nyní svěřenci trenéra Čelanského opět pohybují na vítězných vlnách. Hořkost porážky jim znovu až teprve skoro po měsíčním čekání připomněl na jejich ledě Šumperk, který Rebely udolal těsným rozdílem v poměru 3:2. Havlíčkobrodští tak mají před zápasem s Valašským Meziříčím o motivaci postaráno, když budou napravovat porážku z posledního kola.

Skupina Jih nabízí nesmírně vyrovnanou úvodní trojici mužstvem, do které patří právě i Havlíčkův Brod. I přes ztrátu Rebelů v podobě devíti bodů na první Moravské Budějovice a druhý Žďár nad Sázavou zůstávají i oni žhavými kandidáty na postup. Nebýt právě listopadového výpadku, Havličkův Brod by se bezpochyby pohyboval už nyní okolo prvního místa.

foto: Luboš Vácha, BK Havlíčkův Brod

Připraví Valaši Bruslařům druhou porážku za sebou?

Pět zápasů. Přesně tak dlouho nepoznali svěřenci trenéra Weintritta, jak chutná porážka. V dosavadním průběhu sezóny se jim podobný kousek daří vůbec poprvé, přičemž největší série výher čítala doposud tři vítězná utkání na začátku listopadu. Díky té současné se Bobři vyhoupli již na druhou pozici skupiny Východ, kde navíc mají před třetím Hodonínem k dispozici zápas k dobru.

Valašské Meziříčí se bezpochyby bude znovu opírat o sílu domácího prostředí. Ztráta pouhých pěti bodů v domácím svatostánku není náhodou a svědčí o výborné formě Bobrů na jejich ledě. Nyní však přijede Valachy prověřit účastník kvalifikace o postup do vyšší soutěže z posledních dvou sezón. Havličkův Brod navíc zajisté nebude chtít odjet podruhé z Valašska s prázdnou, středeční duel tak slibuje napínavou podívanou.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS