Havlíčkobrodská Kotlina bude hostit odvetu s Valašským Meziříčím
čtvrtek 17.1.2019 | Daniel Gargulák |

Havlíčkobrodská Kotlina bude hostit odvetu s Valašským Meziříčím

Třicáté třetí kolo přisoudilo Valachům výjezd do Havlíčkova Brodu, tedy k soupeři, se kterým se družina trenéra Weintritta utkala jen pár dní zpět v dohrávce dvacátého kola. Z té si všechny body Rebelové z Valašského Meziříčí odvezli domů do Kotliny. Zda se Bobrům podaří ukrást alespoň část jmění z Havlíčkova Brodu zpět ukáže sobotní 17. hodina datována k 19. lednu.

Brod po výhře na Valašsku znovu zaváhal

Rebelové měli na programu na rozdíl od Valašského Meziříčí pouze jediný duel od posledního měření sil právě s Valachy, a to na ledě Kopřivnice. Bruslaři v něm nenavázali na vítězství po dobrém výkonu na Valašsku, a s kopřivnickou Tatrou padli 4:3 po prodloužení. Havlíčkův Brod tak zaznamenal další citelnou ztrátu při nahánění vedoucí dvojice své skupiny v podobě Žďáru nad Sázavou a Moravských Budějovic.

Co navíc lišilo Rebely a Bobry před odvetou v Havlíčkově Brodě, bylo volno ve středečním hracím dnu. Otázkou zůstává, zda to bude pro domácí před druhým vzájemným duelem výhoda či naopak, minimálně však měli svěřenci trenéra Cachnína delší čas na přípravu po čerstvé zkušenosti se soupeřem z Valašska.

foto: Věra Václavková, Draci Šumperk

Valaši se chystají k vítězné odvetě

Neuplynulo ani tolik dní, kdy se Havlíčkův Brod představil na ledě Valašského Meziříčí v rámci dohrávky dvacátého kola a odvezl si všechny tři body po bezchybném výkonu. Shoda okolností přivede oba soupeře ke vzájemném duelu už po týdnu a půl, tentokrát v havlíčkobrodské Kotlině.

„Jsou dobří na puku a hodně bruslí,“ měl jasno o přednostech Rebelů bezprostředně po utkání s Ďábly dvougólový střelec Daniel Paťava. Proti Novému Jičínu jsme hráli dobře do obrany, dodal mladý snajpr Bobrů. A defenzivní fáze může být právě klíčovým faktorem zápasu v Havlíčkově Brodě. Pokud se Valachům podaří ubránit ofenzivní esa soupeře, nemusí ze středu republiky bezpochyby odjíždět s prázdnou.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS