Bitva o klíčové body. Bobří vyrážejí směr Kopřivnice
pondělí 4.2.2019 | Daniel Gargulák |

Bitva o klíčové body. Bobří vyrážejí směr Kopřivnice

Po třech utkáních s jižní skupinou se Valašské Meziříčí vrací k soupeřům z Východu. Jeden z posledních výjezdů základní části přivede Valachy na led rivala z Kopřivnice, se kterou se budou prát o jedny z nejdůležitějších bodů sezóny. Začátek zápasu je stanoven na 18:00 ve středu 6. února, těšíme se na vaši podporu.

Po skvělé formě přišly na Tatru výpadky

I díky nedávné šňůře pěti vítězství se kopřivnická Tatra nadále drží na čtvrté pozici. Zároveň však rozhodně není pro svěřence trenéra Kofroně nemyslitelná lepší druhá či třetí pozice po konci základní části. Možnost přiblížit se alespoň té třetí má nyní Kopřivnice v přímém souboji s Valašským Meziříčím.

Varováním pro Tatrovku musí ale být hned tři prohraná utkání z posledních pěti zápasů. Dotírající Opava a Nový Jičín sice stále na ni ztrácí sedm, respektive osm bodů, v případě dalších bodových ztrát Kopřivnice ale rozhodně ani pro tyto týmy není nic ohledně účasti ve vyřazovacích bojích ztraceno.

Přidají Bobři pátou výhru v řadě?

Jednou se to už v letošní sezóně Valašskému Meziříčí povedlo. Na přelomu prosince a ledna zaznamenali svěřenci trenéra Weintritta pět výherních duelů za sebou, než přišla porážka s Havlíčkovým Brodem. Na ledě Kopřivnice budou Valaši útočit na druhou takovou sérii.

Duel s Tatrou je také beze všeho souboj o dalších šest bodů. Případný plný bodový zisk Bobrů by znamenal vytvoření náskoku už sedmi bodů s tím, že Valaši budou mít stále navíc zápas k dobru. Kádr Bobrů ještě před koncem přestupního období zaznamenal několik posílení, drtivou většinu z nich ale v podobě střídavých startů. Kdo, a jestli vůbec někdo posílí Bobry i v utkání s Kopřivnicí tedy není úplně zřejmé.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS