Zápas roku. Valaši mají namířeno do Hodonína
pátek 15.2.2019 | Daniel Gargulák |

Zápas roku. Valaši mají namířeno do Hodonína

Jeden z nejdůležitějších zápasů dosavadní sezóny mají před sebou hokejisté Valašského Meziříčí. Svěřenci trenéra Weintritta směřují se sedmi výhrami v zádech na horkou půdu do Hodonína, kde je čeká přímá konfrontace se soupeřem, se kterým svádějí nesmírně vyrovnanou bitvu o druhé místo skupiny Východ. Duel na jihu Moravy započne v sobotu 16. února od 17:00.

Drtiči cílí na první místo

Pokud se mohou hodonínští něčím před vzájemným měřením sil s Valachy chlubit o něco více, je to série výher, která u jihomoravanů čítá přesně osm vítězství za sebou. Svěřenci trenérů Dorniče a Flašara naposledy poznali hořkost porážky 5. ledna a i díky tomuto faktu mohou ještě reálně pomýšlet na vstup do play-off z prvního místa.

V posledních třech utkáních je ale čekají již všichni jistí účastníci play-off ve východní skupině. Hodonín nyní přivítá na svém ledě nejbližšího pronásledovatele z Valašského Meziříčí, poté zajíždí do Kopřivnice aby celou základní část uzavřel soubojem na svém ledě s prvním Šumperkem.

Bobry čeká souboj o druhé místo

Tři zápasy před koncem základní části velmi pravděpodobně napoví o možném finálním postavení na druhém a třetím místě skupiny Východ po jejím konci. Valaši momentálně ztrácí na Drtiče jediný bod, v sobotu se tak bude hrát o šest bodů více než kdy jindy.

Ani po sobotě ale rozhodně nebude rozhodnuto. Svěřence trenéra Weintritta poté ještě čeká domácí utkání s poslední Orlovou a v rámci závěrečného kola výjezd do Opavy. Ve hře je tak stále mnoho a závěr základní části nemohl být už o moc napínavější. Jedinou jistotou pro Valachy zůstává nejhůře třetí místo před začátkem vyřazovacích bojů.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS