Bobři zajíždějí do Nového Jičína
pondělí 24.8.2009 | Michal Václav |

Bobři zajíždějí do Nového Jičína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pořadí šestý přípravný zápas čeká na hokejisty Valašského Meziříčí. Soupeřem jim bude tentokrát celek HC Gedos Nový Jičín. Jak si povedou oba týmy se dozvíme v úterý, 25.8. na zimním stadionu v Novém Jičíně. Zápas začíná v 18.hodin.

Pro domácí Nový Jičín, který začal přípravu na ledě o něco později, než hostující Bobři je tento zápas pátým z celkově 8 potvrzených přípravných. Domácí mladý tým měl sice pomalejší start do sezony, kdy předchozí dvojzápas s Orlovou a Vsetínem prohrál, nicméně již poslední utkání s Frýdkem Místkem s přehledem vyhrál. Právě v tomto zápase Nový Jičín vstřelil nejvíce branek (7) a porazil tak nováčka II. Ligy. Do týmu Nového Jičína přišla před časem i ikona porubského hokeje a hráč, který působil i ve „Valmezu“ - Marek Pavlačka. Rozhodně se tedy budou chtít domácí hráči na hostující Bobry vytáhnout a pokračovat tak na vítězné vlně.

Proti rozhodně budou nyní i tři hostující hráči, kteří jsou úzce spjatí právě s nynějším hostitelem Bobrů, kde patřili k pilířům celku novojičínských. Pro obránce Přemysla Vašuta, Bohuslava Hruškovského a útočníka Luďka Lhotského bude právě tento zápas prvním, kdy se představí proti svým bývalým spoluhráčům. Nejen pro tyto hráče bude v tomto zápase o motivaci postaráno.

Bobři mají odehraný o jeden zápas více s bilancí tři vítězství, dvě prohry. Trenér Sedlák stále ještě zkouší složení jednotlivých postů ke spokojenosti divákova oka, sebe samého a vedení klubu.

Do zápasu již nezasáhne obránce Rostislav Zrník, který si hledá nové angažmá. Naopak na týdenní zkoušku k Bobrům přichází hráč Zlína – útočník Tomáš Brunec. Tento hokejista začínal přípravu na ledě v konkurenčním VHK Vsetín.

Zápas bude mít zajisté vysoké tempo a fanoušci obou týmu se mohou těšit na derby se vším všudy před blížící se sezonou.

Předpokládané sestavy:

HC Nový Jičín: Kozák - Petružálek, Cyrulik, Hruška Pa., Hruška Pe., , Gulda st., Valchář, Kuděla, Urban - Bartoš, Macháček, Skaloš - Zedník P., Toman M., Bacul - Uhlár, Gebauer, Sluštík - Částečka R., Gulda ml., Toman R.

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch - Hruškovský, Růčka, Vnenk, Vašut, O. Dvořák, Blažek, Mlynář, Bokroš, P. Dvořák, Lhotský, D. Varga, Sochorek, Šebesta, Vaněček, Tomášek, Tatarčík, Matějný, M. Varga, Brunec.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS