Dlouhá pauza je u konce! Valachy čeká první přípravné utkání
pondělí 12.8.2019 | Daniel Gargulák |

Dlouhá pauza je u konce! Valachy čeká první přípravné utkání

Vedení, hráči i fanoušci se konečně dočkali. Po loňské znovu velmi úspěšné sezóně přišla dlouhá letní pauza, během které se svěřenci trenéra Weintritta tvrdě připravovali na sezónu nadcházející. V úterý 13. srpna vyjedou na led k prvnímu přípravnému zápasu pro Dubnici nad Váhom ze Slovenska. Začátek duelu je stanoven na 18:00.

V přípravě jen proti zahraničním soupeřům

Netradiční přístup k modelu přípravy zvolilo vedení Valašského Meziříčí před nadcházejícím ročníkem druhé hokejové ligy. Bobři se ní postaví pouze soupeřům ze Slovenska a prvním sokem se na domácím ledě stane tým z Dubnice nad Váhom.

„Ve skupině budeme hrát s každým pětkrát, což je dostačující i s play-off dostačující. Proto jsem chtěl, abychom měli soupeře odjinud. Soupeři ze Slovenska mají svou kvalitu, jsou tam i týmy z vyšší soutěže,“ vysvětlil soupeře v přípravě trenér Weintritt.

Do úvodního zápasu i s posilami?

„Nebyli jsme ještě kompletní, někteří kluci jsou nemocní, do konce týdne se ale připojí,“ vyjádřil se Petr Dvořák ke složení mužstva po prvním tréninku. Do zápasu s Dubnicou nad Váhom by však měli zasáhnout nově příchozí Michal Romančík ze Šumperku a Tomáš Vávra ze Vsetína.

„Herně se mi už jako soupeři jevili Bobři vždy velmi dobře. Za poslední dva roky strašně zrychlili a zesílili svou hru a byli tak dost těžký soupeř. I to rozhodlo, že jsem tady chtěl jít,“ prozradil o motivaci k příchodu na Bobří hráz Michal Romančík, který se svým příchodem stal jediným zahraničním hráčem týmu. I pro něj bude příprava proti Slovenským soupeřům o to specifičtější. Jak se mu a ostatním Bobrům bude dařit se můžete přijít poprvé na vlastní oči přesvědčit už v úterý od 18:00. Vstupné na přípravné zápasy je stanoveno na 30 Kč.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS