Repríza semifinále. Ve druhém kole přijede Havlíčkův Brod
středa 11.9.2019 | Richard Müller |

Repríza semifinále. Ve druhém kole přijede Havlíčkův Brod

Výhra 10:1 nad Moravskými Budějovicemi je pro Bobry cenná, ale velmi rychle ji musí hodit za hlavu a soustředit se na další utkání. V sobotu zamíří do Valašského Meziříčí jede z největších favoritů druhé ligy - BK Havlíčkův Brod. Bobři moc dobře ví, s kým budou mít tu čest. Vždyť s Brodem odehráli pět zápasů v semifinále loňského play-off a byl to opravdu velký boj. Těště se v sobotu 14. září od 17:00 na peprný souboj dvou velkých mužstev.

Bobři namksaní výhrou

Bobři jdou do utkání s velkou výhrou 10:1 nad Moravskými Budějovicemi. Je otázkou, zda-li tento úspěch bude mít na sobotní výkon pozitiviní či opačný vliv. Při střelecké chuti je Petr Dvořák, který by na své čtyři góly rád navázal i v sobotu. Dobře rozchytaný je i gólman Jiří Slovák, který má po jednom zápase úspěšnost nad 95% chycených střel.

Prověrka s favoritem ligy

Stejně jako loni i letos bude Havlíčkův Brod favorit celé druhé ligy a aspirant na postup. Tato vizitka se s týmem nese už několik sezón a tlak na tým se stupňuje. Mužtsvo přišlo o loňského tahouna Jana Milfaita, který se přestěhoval do Šumperka. Do týmu naopal přišla posily v podobě obránce Ladislava Pospíchala nebo útočníka Jakuba Kadlece, který přišel ze Žďáru nad Sázavou. Opačným směrem zamířil Tomáš Chlubna.

V prvním utkání vyzrál Havlíčkův Brod nad Novým Jičínem vysoko 8:1 a nejvíce se blýskl Patrik Přidal dvěma góly a třemi asistencemi. Podobně na tom byl i druhý tahoun Miroslav Třetina, který zaznamenal pouze o jednu asistenci méně.

Je jisté, že od utkání můžou fanoušci čekat velmi kvalitní hokej, který bude na začátek sezóny nadstandardní. Tešíme se na vaší podporu v sobotu 14. září od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné je 60,- Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS