Úvodní dvě kola sehrály svěřenci trenéra Weintritta na domácím kluzišti a na Bobří hrázi dokázali vybojovat celkem 4 body. 3. kolo pošle hráče Valašského Meziříčí na cestu do nedalekého Kopřivnice, kde se budou prát o první body z ledu soupeře. Start utkání je stanoven na 18:00 ve středu 18. září. Přijeďte Bobry podpořit v hojném počtu!

Tatrovka prozatím bez bodu

Po postupu do 2. ligy se Kopřivnice stala již tradičním účastníkem třetí nejvyšší soutěže, vstup do nového ročníku je ale doposud pro svěřence Kofroně více nevydařené než naopak. Zvláště prohra s Hodonínem ve druhém kole, kdy Tatrovka vedla 5:2 po druhé třetině a utkání prohrála díky šesti gólům Drtičů v závěrečné periodě patří k těm, které bude chtít celá kabina okamžitě vymazat z paměti.

Bobři v obou duelech bodovali

Po úvodní střeleckém koncertě proti Moravským Budějovicím přišel na Bobří hrázi tuhý boj s Havlíčkovým Brodem, který dospěl až do prodloužení. V jeho úvodu rozhodli o bonusovém bodu pro sebe Rebelové, čímž dovolili Valachům zapsat jediný bod. I tak ale Valašské Meziříčí drží na svém kontě celkem čtyři body, které pojedou rozšířit do nedaleké Kopřivnice k prvnímu venkovnímu klání.