Proti prvnímu týmu skupiny. Na Bobří hráz míří letka Draků
čtvrtek 26.9.2019 | Daniel Gargulák |

Proti prvnímu týmu skupiny. Na Bobří hráz míří letka Draků

Po týdenní pauze způsobené volným kolem čeká na svěřence trenéra Weintritta další mistrovské utkání. Na led Bobrů zavíta v sobotu od 17:00 suverénní lídr východní skupiny Šumperk. Podaří se Valachům připravit Drakům první letošní prohru nebo odjedou svěřenci trenéra Janečka i z Bobří hráze s vítězstvím v zádech?

Draci bez ztráty kytičky

Angažování trenéra Janečka na lavička Draků před letošní sezónou prozatím přináší ovoce. Bývalý kouč Opavy z dosavadních pěti kol ztratit pouhý jeden bod na ledě dalšího z favoritů Druhé ligy, Havlíčkova Brodu. Šumperk prožívá jednoznačně nejlepší vstup do nové sezóny ze všech týmů při nejmenším z východní skupiny a na Bobří hráz si bez pochyby nepojede pro nic jiného než pro další číslovku zapsanou do kolonky výher.

Valaši naskočí do soutěže po týdenní pauze

Poslední utkání na Bobří hrázi nedokázali svěřenci trenéra Weintritta nakonec dovést do úspěšného konce i přesto, že svého soupeře jednoznačně přestříleli. Alespoň bod z duelu s Ďábly zachraňoval devět sekund před koncem Tomáš Vávra. Před měřením sil s Draky z Šumperku si mohli Valaši dopřát týdnu bez soutěžního utkání, zda jej přetaví v první letošní porážku Draků v nové sezóně ukáže sobotní podvečer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS