Stanislav Báchor odléta za hokejem do USA. Končí i Patrik Dalajka
úterý 8.10.2019 | Richard Müller |

Stanislav Báchor odléta za hokejem do USA. Končí i Patrik Dalajka

Jedno velké loučení bylo sobotní utkání proti Žďáru nad Sázavou, které bylo poslední v dresu Bobrů pro Stanislava Báchora, který již nadále nebude pokračovat. Šestadvacetiletý obránce si vyhlédl angažmá v nižsí zámořské soutěži, kde odcestuje už příští týden. O několik dnů dřívě se rozhodl přerušit kariéru i Patrik Dalajka, který nestíhá skloubit práci s hokejem.

Stanislav Báchor přišel do Valašského Meziříčí v sezóně 2016/17 a od té doby se zařadil mezi základní pilíře modro-bílé obrany. Poslední 127. zápas odehrál v sobotu proti Žďáru nad Sázavou a spolu se svými spoluhráči se radoval z vysokého vítězství 8:2. Po utkání se stihl rozloučit se spoluhráči a pak už jeho myšlenky směřovaly k odletu do Spojených států.

Právě avizovaný odchod Stanislava Báchora museli Bobři vyřešit příchodem posily, a proto se k týmu připojil v rámci střídavých startů Jiří Běhal z Přerova.

"Standovi přeju za sebe ale i za celý tým hodně úspěchu a hokejové radosti. Stejně tak pevně věřím, že se naše cesty ještě v budoucnu protnou, a že se do Valašského Meziříčí jednou vrátí," vzkazuje manažer a kapitán Petr Dvořák.

Patrik Dalajka přišel do Valašského Meziříčí jen o několik měsíců později než Stanislav Báchor. I on stihl nasbírat více než stovku startů za Bobry a stal se nedílnou součástí týmu. Bohužel ani on, stejně jako nedávno David Peška, nedokáže nadále kombinovat hokej s prací a musel se s týmem rozloučit.

"I Patrikovi děkuji za jeho odvedené služby. Bohužel ve druhé lize nemáme podmínky na to, abychom nabídli hráčům adekvátní plat, srovnatelný s hlavním zaměstnáním,“ podotýká sportovní manažer Dvořák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS