Bobři uzavřou venkovní sérii zápasů v Havlíčkově Brodě
čtvrtek 17.10.2019 | Daniel Gargulák |

Bobři uzavřou venkovní sérii zápasů v Havlíčkově Brodě

Již podruhé v letošní sezóně změří hokejisté Valašského Meziříčí své síly s loňským soupeřem ze semifinále play-off. První vzájemné měření sil dopadlo lépe pro svěřence trenéra Cachnína, když zdolali Bobry na jejich ledě až po prodloužení. I druhá bitva loňských semifinálových soků tak slibuje napínavou podívanou, která na ledě soupeře odstartuje již tuto sobotu 19. října od 17:00.

Bruslaři potvrzují roli favorita

Rebelové i letos patří k favoritům celé Druhé ligy a svou roli plní prozatím znamenitě. Havlíčkův Brod se drží v těsném závěsu za suverénním Šumperkem a ztrácí na Draky pouhý jeden bod. Proti Valašskému Meziříčí budou chtít Bruslaři potvrdit výhru z ledu Valachů, proti ale bude houževnatý tým Bobrů, který i v letošní sezóně začíná plnit roli černého koně soutěže.

Valaši vyjedou potřetí za sebou na led soupeře. Budou znovu naplno bodovat?

Valašské Meziříčí se začíná stávat týmem, stejně jako to platilo v posledních dvou sezónách, který nevyhlašuje nikterak vysoké ambice, ale největším favoritům dokáže pořádně zatápět. Bobři v posledních čtyřech utkáních, které vyhráli, nastříleli neuvěřitelných 25 branek a s celkovými 46 dokonce vládnou produktivitě napříč celou skupinou Východ. Svou střeleckou formu nyní pojedou potvrdit i na horkou půdu Kotliny, kde budou chtít uzavřít už nyní úspěšný tří zápasový venkovní trip ziskem dalších cenných bodů.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS