Na Bobří hráz míří slezská Opava
pondělí 4.11.2019 | Richard Müller |

Na Bobří hráz míří slezská Opava

V 16. kole je načase, aby opět meziříčští fanoušci zbystřili. Po dvou týdnech se vrací dění na Bobří hráz a ve středeční podvečer má namířeno na led modro-bílých Valachů překvapení letošního ročníku Slezan Opava. Aktuálně pátý tým tabulky se střetne s domácími Bobry od 18:00.

Opava po delší době nepatří šuplíku outsiderů a trápí i favority soutěže. Vždyť čtyři výhry v řadě, včetně skalpu Hodonína, mluví jednoznačně. Poslední dva zápasy Slezané prohráli, jenže je tu jedno velký vykřičník. Předminulé kolo hostili na svém ledě suverénní Šumperk, který musel po remíze 6:6 urvat další bod až v prodloužení.

V minulém zápase jeli opavští do Žďáru nad Sázavou, a tam poznali hořkost čistokrevné porážky, kdy si na nich domácí Plameny smlsly poměrem 6:3. Kouč Opavy Pavel Zdráhal házel vinu především na individuální chyby a menší odhodlání v porovnání se soupeřem.

Je naprosto jasné, že Valašské Meziříčí nečeká jednoduchý souboj. Opava, na rozdíl od Valmezu, drží své místě v tabulce s náskokem. To Bobři se mohou dívat nahoru, ale hlavně dolu, kde dotírá dvoubodovou ztrátou Hodonín. V případě výhry domácích mužstva by zase naopak Bobři dýchali jedním bodem na záda druhého Havlíčkova Brodu.

Těšíme se na vaši podporu ve středu 6. 11. od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS