Na Valachy čeká klíčové utkání v boji o třetí místo. Výjezd do Opavy bude mít ve středu 26. února speciální náboj přímého souboje o tuto příčku, přičemž stále nesmíme zapomínat na Hodonín, který je v tabulkovém postavení přímým konkurentem obou soupeřů. Úvodní buly vhozeno v 18:00 bude znamenat začátek souboje, ve kterém případná výhra Opavy může posunout naděje Bobrů na třetí příčku jen do teoreticky matematické roviny.

Slezan černým koněm sezóny?

Nečekalo se od nich mnoho, Slezan Opava se ale v sezóně stal jednoznačně příjemným překvapením letošního ročníku Druhé ligy. Mladý tým vedený zkušenými borci v osobám Lukáše Černého, Petra Wolfa nebo zadáka Petra Chalupy je stále v reálné hře o druhé místo tabulky, které by znamenalo postup rovnou do semifinále vyřazovacích bojů.

Bobři byli Drakům důstojným soupeřem

Začali na výbornou. Svěřenci trenérů Doboše a Plška vedli na suverénem letošní sezóny po třech minutách 2:0. Soupeř ale ve druhé a třetí třetině dokázal skóre otočit, a nakonec si z dramatického duelu plného zvratů odvezl z Bobří hráze všechny tři body za výhru nejtěsnějším možným rozdílem. Bobří družina nemá na co čekat. Zápas s Opavou nejen že o mnohem napoví, ale může se stát klíčovou složkou v napjatém boji o co nejlepší umístění před play-off.