HC Bobři Valašské meziříčí hledají nové redaktory klubového webu
čtvrtek 28.5.2020 | Daniel Gargulák |

HC Bobři Valašské meziříčí hledají nové redaktory klubového webu

Zajímáte se o hokej ve Valašské Meziříčí a chtěli byste mu být zase o kousek blíž? Chtěli byste se potkávat s hráči i trenéry v rámci náplně své práce? Potom možná právě vás potřebujeme, hokejová redakce Bobrů hledá nové členy.

Oficiální web klubu HC Bobři Valašské Meziříčí hledá nové členy do své hokejové redakce. Novým členům redakce nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, vstup zdarma na všechny domácí zápasy Bobrů a příležitost vyrazit s týmem pracovně i na venkovní utkání.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně.

Firma eSports.cz každoročně posílá své redaktory na mezinárodní akce včetně české reprezentace, a to na všechny turnaje Euro Hockey Tour (EHT), Euro Hockey Challenge i samotné mistrovství světa.

Klub HC Bobři Valašské Meziříčí se na poměry všech druholigových celků může chlubit početným zastoupením svých redaktorů na těchto akcích. Naši redaktoři se v posledních letech podívali na turnaje EHT do Ruska nebo Švédska, zúčastnili se mistrovství světa hráčů do 18 let nebo samotného mistrovství světa mužské reprezentace v Německu a Francii.

Že se dá i z redakce klubu ve 3. nejvyšší soutězi dostat mezi hokejovou smetánku vám ukáže rozhovor našeho redaktora s naším současným nejlepším hráčem a hvězdou NHL Davidem Pastrňákem na MS ZDE.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo zájmu o pozici redaktora či redaktorky v našem týmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese redakce@hcvm.cz.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS