Trenéři licence B ve Valašském Meziříčí
úterý 2.6.2020 | Klub |

Trenéři licence B ve Valašském Meziříčí

Klub HC Bobři Valašské Meziříčí společně s Českým hokejem organizoval v termínu od 1. do 2. června školení pro budoucí trenéry licence B, které se uskutečnilo v budově místní Sokolovny. Školení se účastnily téměř dvě desítky trenérů, kteří byli školeni odborníky ve svém oboru.

Lektory pro školení byli doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D. , vedoucí Oddělení didaktiky sportu na FTVS UK, PhDr. Radim Jebavý, PhD., odborník na kondiční přípravu a silové schopnosti, Mgr. Ladislava Kvapilová, odbornice na kompenzační cvičení, Filip Raptopulos, vrchní trenér oblíbené 3D Fitness Academy, PeaDr. Lada Novotná, koordinátorka vzdělávání Českého hokeje a v neposlední řadě PhDr. Zdeněk Vojta, hlavní metodik Českého hokeje.

Filip Raptopulos školí budoucí trenéry licence B

Trenéři se na školení dozvěděli spousty zajímavostí a trendů zejména v problematice suché přípravy, které si vyzkoušeli také v praxi. Kurz zakončili testem z oblasti anatomie a fyziologie.

Zastoupení mezi školenými trenéry měl také náš klub v podobě asistenta trenéra A-mužstva Lukáše Plška a hráče A-mužstva Tomáše Vávry. Ti si akci velice pochvalovali a již se těší, jak získané informace využijí v praxi. 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS