Týden plný sportu, pohybu a zábavy!
čtvrtek 18.6.2020 | Klub |

Týden plný sportu, pohybu a zábavy!

Bobři letos přichází se zajímavou novinkou – pro zájemce z řad mladých hokejistů i veřejnosti připravuje klub týden plný sportu, pohybu a zábavy. V červenci se uskuteční příměstský tábor, program se bude odehrávat na suchu.

Vedení mládeže se snaží postupně rozšiřovat a zlepšovat dětské a mládežnické aktivity klubu. Hráčům a rodičům proto hodlá nabízet různé programy, které umožní nebo podpoří (nejen) hokejový růst dítěte. První takovou akcí bude příměstský tábor v červenci.

Pod vedením klubových trenérů navážeme na aktivity, se kterými se naše děti mohly potkat během letní přípravy. Budeme rozvíjet své pohybové dovednosti, seznamovat se s jinými sporty.

Budeme se také věnovat mimo sportovním aktivitám. Návštěva Vodního centra ve Velkých Karlovicích, prohlídka jeskynního systému v Teplicích nad Bečvou a návštěvu ZOO v Lešné.

„Naším plánem je tábory otevřít i v dalších letech. Pro různé věkové kategorie. Aby se jich mohly účastnit nejen děti hrající hokej, ale všechny děti, které se rády hýbou a mají chuť poznávat náš hokejový klub.“

Příměstský tábor začíná od 27. července do 31. července vždy od 7:30 – 16:00 hodin. Cena tábora je 3 000,-. Záloha se platí u vedoucích mužstev jednotlivých mužstev.

Přihlášky posílejte prosím na adresu vedoucích jednotlivých družstev společně s 1000,- zálohou do konce příštího týdne. Je možno přihlásit i sourozence, kteří nehrají hokej. Přihlášky pro děti, kteří hokej nehrají. Po konzultaci s hlavním trenérem mládeže. Miroslav Kubo, e-mail mladez@hcvm.cz, MT: 792 311 417.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS