A-tým se opět sejde pod vedením Josefa Doboše
středa 22.7.2020 | Redakce |

A-tým se opět sejde pod vedením Josefa Doboše

Po skončené suché přípravě a několikatýdenní pauze se sejde opět na zimním stadionu A-tým hokejistů Valašského Meziříčí. Pokračující dvojice trenérů Josef Doboš s Lukášem Plškem bude mít k dispozici kádr od 27. července.

Od začátku příštího týdne začíná A-týmu další hokejový maratón, od něhož si odpočinou nejdříve až v březnu následujícího roku. Nejprve čekají svěřence hlavního kouče Doboše dva týdny na suchu a od 7. srpna vyjedou společně na čerstvý led valašskomeziříčského zimního stadionu.

Vedení klubu může s jistotou potvrdit, že právě dosavadní trenérská dvojice bude pokračovat i nadále. O tom, kteří hráči zůstanou v A-týmu, nebo skončí, se stále jedná. S jistotou tedy můžeme potvrdit odchod Michala Romančíka do Hodonína a Radka Pořízka do prvoligové Poruby. Konec kariéry pak ohlásil obránce Jiří Běhal.

Momentálně také probíhají jednání s hráči a také s kluby z vyšší soutěže. O výsledcích bude jasno v řádech týdnů, kdy informace zveřejníme.

Během srpna a na začátku září odehrají Bobři minimálně 6 přípravných utkání. Jejich konkrétní termíny a místa konání budou upřesněny.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS