Hodonín vs. Valašské Meziříčí  -  kdo ztratí první body?
pátek 18.9.2009 | Michal Václav |

Hodonín vs. Valašské Meziříčí - kdo ztratí první body?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždějí v sobotu, 19.září na jižní Moravu, kde se utkají se silným celkem SHK Hodonín. Souboj dvou zatím neporažených celků začíná na zimním stadionu TeZa od 17.00 hodin.

Bobři z Valašského Meziříčí mají na svém kontě po odehraných dvou utkáních 6 bodů, když porazili postupně Uničov 4:2 a poté si poradili i s jestřáby z Prostějova 4:3. Trenér Sedlák k avizovanému duelu proti Hodonínu řekl: “Další zápas jedem na led velkého favorita druhé ligy, pokud budeme proměňovat naše šance, tak můžeme klidně domácí překvapit.“ uzavřel své hodnocení po vítězném zápase právě s Prostějovem.

To protivník Valašského Meziříčí celek Hodonína vstoupil do sezony také impozantně. Před sezonou vedení klubu tým velice posílilo a cílem drtičů v letošní sezoně je po postup do I. ligy. Hodonín své první utkání hrál právě proti soupeři, který prověřil i hostující Bobry, s celkem HC Jestřábi Prostějov a zvítězil dvoubrankovým rozdílem 3:1. V druhém kole doma hostil celek Techniky Blansko a zvítězil jednoznačně v poměru 9:3.

Síla Hodonína je rozprostřena do všech čtyř útočných formací, na které si budou muset dát Bobři velký pozor, pokud budou chtít v zápase uspět. Trpělivě čekat na své příležitosti, být produktivní v přesilovkách a naopak vyvarovat se zbytečných faulů - to by mohla být cesta, která by mohla vést k zisku bodů.

Ovšem Hokejisté jak Hodonína, tak i hostujícího Valašského Meziříčí budou chtít ale určitě navázat na své předešlé vítězné zápasy a „porvat“ se o každý bod. Kdo bude nakonec šťastnější?

SHK Hodonín: Holeš (Šurý) - Komárek, podešva, Šťastný, Pokorný, Flamík, Salajka, Šimeček, Rapant J. - Vaškovič, Jurásek, Peš - Hrtús, Korotvička, Špok - Haring, Hollý, Vrba - Hoza, Kuba, Šúrek

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Hruškovský, Růčka, Mlynář, Dvořák, Matějný, Lhotský, Vašut, Vnenk, Sochorek, Šebesta, Varga, Mlynář, Blažek, Brunec, Tatarčík, Dvořák, Mikel, Bokroš, Vaněček, Varga M.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS