Bobři změří síly s Technikou
sobota 26.9.2009 | Jakub Nikl |

Bobři změří síly s Technikou

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve čtvrtém kole zajíždějí Bobři v neděli 27.září do Blanska, kde se utká s domácí Technikou. Utkání začíná v 17 hodin na zimním stadionu v Blansku.

V minulém kole Valašské Meziříčí zajíždělo do Hodonína, kde dokázalo, zejména po výkonu v první třetině, porazit domácí Baník 4:2 a je o skóre druhé bez ztráty bodu.
Technika se představila na ledě Vsetína, kde těsně prohrála 3:2 a krčí se na desátem místě se ziskem 3 bodů.

V celku Technika Blansko nastupuje velká řada kvalitních hráčů, na které si bude muset dát celek Bobrů pozor. Tým je poskládán z hráčů Techniky Brno, Blanska a po odstoupení Šternberka i hráčů tohoto celku. Pikantní bude zápas určitě pro gólmana Techniky Ondřeje Jirkůva, který druhou půlku loňské sezony působil právě u týmu Bobrů.


Bobři budou určitě chtít pokračovat ve vítězné sérii, na druhé straně bude Blansko chtít prolomit výsledkovou mizérii. Kdo bude nakonec šťastnější a vybojuje 3 body?

Předpokládané sestavy:
VSK Technika Blansko: Novák (Jirkův)– Pálka, Šindelář, Rajnoha, Pazdera, Maksa, Úlehla, Žalud, Reschovský, Látal, Benýšek, Rajnoha, Tesař, Fischer, Truhlář, Veselý, Kroupa, Skácel, Tobiáš, Tatar

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Hruškovský, Růčka, Mlynář, Dvořák, Matějný, Lhotský, Vašut, Vnenk, Sochorek, Šebesta, Varga, Mlynář, Blažek, Brunec, Tatarčík, Dvořák, Mikel, Bokroš, Vaněček, Varga M.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

Reportáž

OhlasyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS