Naši fanoušci jsou srdcaři, tvrdí Petr Dvořák
pondělí 28.9.2009 | Jakub Nikl |

Naši fanoušci jsou srdcaři, tvrdí Petr Dvořák

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes jsme se zpovídali střelce prvního gólu Bobrů v Blansku Petra Dvořáka.

Jak bys popsal dnešní zápas?

Určitě to nebylo lehké, přijeli jsme docela brzo, a jelikož se ve středu nehrálo, byli jsme ze začátku takoví zatavení a rozhodně to nebylo podle našich představ. Určitě jsme rádi za ty 3 body a že pokračuje ta vítězná série.

Jak bys popsal svůj gól?
Tam jsem si to s Honzou Matějným narazil a on mi to krásně dal. Já jsem to z jedné vystřelil, měl jsem půl brány prázdné… Jsem za to rád.

Tvůj gól padl na začátku třetiny, hned po návratu z šaten. Mohl takhle rychlý gól nalomit hráče Techniky?
Tak určitě byl ten nástup parádní, že jsme hned z první šance dali góla, ale už v první třetině v přesilovce 5 na 3 jsme tu branku měli dát a proto jsme se dlouho trápili, že nám to tam nespadlo.

V čem vidíš silné stránky mužstva?
Silná stránka začíná určitě vzadu od Michala Krumpocha. Máme kvalitnější obranu než loni. Samozřejmě v útoku máme zkušené hráče, kteří dokáží týmu pomoct v těch horších chvílích. Myslím si, že fungujeme jako mužstvo a snad nám to dlouho vydrží.

Poslední dva zápasy byly docela daleko, ale fanoušci dorazili na oba zápasy v hojném počtu. Cítíte podporu fanoušků i na ledě?
Samozřejmě že jo a my jsme za to strašně rádi. Jak my říkáme s Luďou Růčkou, naši fanoušci jsou neskuteční srdcaři, že i v neděli odpoledne dokáží přijet takovou dálku sem do Blanska a my jsme za to opravdu rádi.

Vzkaz fanouškům?
Tak ať jim to vydrží, ať se na to nevykašlou. I ta atmosféra doma je vynikající. Opravdu to vnímáme a jsme za to moc rádi.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

Reportáž

OhlasyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS