Zhodnocení letní přípravy mladých Bobrů
pondělí 12.10.2009 | Jakub Nikl |

Zhodnocení letní přípravy mladých Bobrů

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přípravu mladých nadějí mezříčského hokeje pro nás shrnuli hlavní trenér 3. a 4. tříd Jaroslav Šilhán a vedoucí mužstva Michal Postava. Zároveň by chtěli pozvat fanoušky na vánoční turnaj 4. tříd, kterého se zúčastní i týmy velkých jmen.

Příprava na novou sezonu začala už v květnu, kdy jsme 2 x týdně trénovali na in-line bruslích a jednou v tělocvičně. Tento dvou měšíční tréninkový cyklus byl završen 5-ti dením soustředěním ve Velkých Karlovicích.

Začátek přípravy na ledě byl plánovaný na začátek srpna. Část hráčů se ještě poslední červencový týden zúčastnila tréninkového kempu, který na našem stadionu vedl Tomáš Kapusta spolu s bývalými hráči NHL Po 14-ti dnech na ledě bylo připraveno další soustředění, tentokrát jsme trénovali 2 x denně na ledě. Mezi tréninky se hráči skvěle bavili u bowlingu či na nedalekém koupališti.

Završením tohoto týdne byl turnaj čtvrtých tříd na našem stadionu, za účasti týmů z Nového Jičína, Rožnova, Šumperku a domácích Bobrů. Přestože naši dvakrát vyhráli a jen jednou odešli poraženi od sousedního Rožnova, skončili na 3. místě jen díky skóre.

V dalších dnech jsme se zúčastnili dalších přípravných zápasů a turnajů v Rožnově. V obou případech nenašli naši nejmenší přemořitele a zvítězili. V dalším období jsme trénovali pravidelně a sehráli jsme plno přípravných utkání doma i na stadionech soupeřů. Našimi soupeři byli postupně Dukla Trenčín (venku, doma), Jestřábi Prostějov a Zubr Přerov (doma).

Příprava byla náročná, ale díky přístupu jak rodičů, tak samotných hráčů si myslíme, že se vše dařilo podle plánu a jsme připraveni na start nové sezony. Tu zahájíme v sobotu 17.10.2009 na domácím ledě, kdy přivítáme celek Uherského Brodu.

Mezi vánočními svátky budeme organizovat dvoudenní turnaj 4. tříd. Máme pozvané výborné soupeře: Slovan Bratislava, Dukla Trenčín, Znojemští Orli a Letci Letňany.

Věříme, že celá sezona bude úspěšná, že se nám budou vyhýbat nemoci a zranění. Tímto bychom chtěli všechny pozvat nejen na vánoční turnaj, ale i na naše domácí zápasy, malí Bobři se Vám určitě odvděčí bojovným výkonem a dobrým výsledkem.

Zároveň bychom chtěli pozvat všechny kluky a holky, kteří by se chtěli zapojit do našeho týmu aby přišli se svými rodiči na kterýkoliv trénink. Rádi Vás přivítáme mezi sebou.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS