V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V neděli 25. 10. 2009 byl na programu další zápas třetích a čtvrtých tříd. Tentokrát malí Bobři zajížděli na led sousedního Rožnova. V přípravě 4. tříd byli mimochodem Rožnovští spolu s Duklou Trenčín jediným týmem, který dokázal nad Bobry zvítězit. Nejprve rozehráli své střetnutí třetí třídy. Po jejich zápasech nastoupili ke svým zápasům, spoluhráči ze 4. tříd.

B" tým v obou svých zápasech předvedl obrovské nasazení, bojovnost a touhu zvítězit. Přestože několik hokejistů jsou v týmu teprve od začátku letní přípravy a jsou předškoláci, dokázali svého soupeře dokonale zaskočit. Bobříci nedali Rožnovu žádnou šanci a zvítězili přesvědčivě 6:1 a 12:0!!

HC Černí vlci Rožnov "B" - HC Bobři "B" 1:6
Branky domácích
Veselá 3, Převor, Leták, Hrabovský

HC Černí vlci Rožnov "B" - HC Bobři "B" 0:12
Sestava HC Bobři "B":
Grygar, Veselý - Frieb, Hrabovský, Leták, Ondřej, Převor, Siner R., Stodůlka L., Tuček, Veselá, Žlebek

Hrabovský 3, Převor 2, Veselá 2, Žlebek 2, Leták, Ondřej, Smejkal

"A" tým ve svých zápasech vždy začal na výbornou a dostal se do vedení. Pak však jakoby polevila kocentrace a namísto klidného zápasu bylo drama. V prvním utkání naši vedli už 1:4 a dostávali se do mnoha vyložených šancí. Náskok se jim však nepodařilo zvýraznit. Naopak. Došlo ke ztrátě koncentrace a v polovině třetí třetiny byl stav 4:5, a následně 5:6. V těchto chvílích Rožnov zle zatápěl před hostující brankou a chyběl kousek k vyrovnání. Nakonec se podařilo tento nápor ustát a v závěru zápasu vstřelit pojišťující branku. Druhý zápas začal podobně jako první. Malí Bobři si bez problémů vytvořili pohodlný náskok 0:5. Od této chvíle však trenér marně burcoval své hráče, kteří svými vlastními hrubkami dovolili Rožnovu snížit až na 4:5. Třetí třetinu se hrál hokej nahoru dolů a naši opět promarnili několik vyložených šancí. Nakonec však prothli Bobři střeleckou smůlu a díky dalším dvěma gólům dali výsledku konečnou podobu.

HC Černí vlci Rožnov "A" - HC Bobři "A" 5:7
Kelnar 3, Stodůlka D. 2, Siner E., Adámek

HC Černí vlci Rožnov "A" - HC Bobři "A" 4:7
Postava- Adámek, Kelnar, Pernický, Siner E., Stodůlka D, Sviták

Siner E. 3, Pernický 2, Kelnar, Stodůlka D.

Po úpravě ledové plochy nastoupili na Rožnovský led hráči čtvrtých tříd. Vstup se našim nepovedl, když už ve 14 vteřině skóroval domácí hráč Kašpar. Obdržená branka však naše spíš pořádně nabudila a do svého soupeře se zakousli jako správný bobr do vzrostlého stromu. Přestože se na domácí bránu valil jeden útok za druhým, domácí gólman držel šance svého týmu. Nicméně rožnovská hráz přesto povolila náporu Bobrů, kteří do konce první třetiny otočili výsledek na 1:2. Druhá třetina přinesla útočný hokej zejména ze strany hostí. Bobři měli více ze hry, ale domácí brankář a vychýlená střelecká muška hostujících střelců, ponechali výsledek po druhé třetině beze změn. Jen poměr střel ve druhé části byl 3:12. Ve třetí třetině už naši střelci nalezli, alespoň z části, recept na domácího brankáře a skóre zápasu navýšili na 1:4. Poté podržel svůj tým i brankář Evžen Oczadly, který zlikvidoval trestné střílení! Necelé dvě minuty před koncem se dočkali i domácí, kdy svou druhou brankou v zápase stanovili konečné skóre. 2:4.

HC Černí vlci Rožnov - HC Bobři 2:4
Kašpar, Kudela - Škrhla, Brodek, Kuchařík,

"Dnes musím všechny hráče pochválit za bojovnost a nasazení. Zvítězili ve všech zápasech a to je pro kluky obrovským povzbuzením do další práce. Přesto nám tyto zápasy ukázaly, kde je třeba pořádně zabrat. Zejména zbytečné chyby v obraně a uspokojení z výrazného vedení může soupeře dostat zpět do zápasu. S tím samozřejmě souvisí i zbytečná nervozita v zakončení. Potřebujeme příliš mnoho vyložených šancí na vstřelení gólu. Každopádně vítězství je doma a my se už soustředíme na dalšího soupeře." Uvedl po zápase trenér Jaroslav Šilhán.

Tuto sobotu ( 31.10.2009) přivítají nejmladší Bobři na svém ledě od 10:00 celek HK Kroměříž. Tímto Vás všechny zveme. Přijďte povzbudit malé Bobry, určitě se Vám odvděčí bojovným výkonem a obrovským nasazením.