Malí Bobříci hostili Uherské Hradiště
pondělí 16.11.2009 | Jakub Nikl |

Malí Bobříci hostili Uherské Hradiště

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 15.11.2009 hráli na domácím ledě malí Bobři proti Uherskému Hradišti. Svého soupeře se nezalekli a první dvě utkání vyhráli. Pak se ale štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří vyhráli zbylá utkání.

Už tradičně začali hráči 3. tříd. "B" tým potvrdil stoupající formu. Pod výborným vedením trenéra Aleše Veselého dokázal opět zvítězit. "Dnes jsem velmi spokojený, hráli jsme výborně, dobrý výkon podali i oba brankáři Veselý a Grigar. Druhý zápas byl vyrovnanější, ale díky bojovnému výkonu jsme urvali vítězství pro nás!" řekl po zápasech trenér Veselý.

HC Bobři "B" - HC Uherské Hradiště "B" 14:6
Branky Bobrů:
Převor 5, Ondřej 4, Hrabovský 3, Leták, Žlebek

HC Bobři "B" - HC Uherské Hradiště "B" 7:6
Branky Bobrů:
Převor 3, Siner 3, Hrabovský.

Sestava Bobrů: Veselý, Grigar - Frieb, Hrabovský, Leták, Ondřej, Převor, Siner,Stodůlka L.,Tuček, Žlebek

"A" tým prohrál své dvě utkání. "Ale já, jako trenér, musim kluky pochvalit. Hráli proti o rok i dva starším klukům a bylo to znát! Ale jak se říká : neuč orla lítat! My jim to vratíme, bylo slyšet v šatně. Tohle odhodlání mě moc zahřálo!" řekl o dvojutkání trenér Bobrů Jaroslav Šilhán.

HC Bobři Valašské Meziříčí "A" - HC Uherské Hradiště "A" 6:12 (3:5, 2:5, 1:2)
Branky Bobrů:
Kelnar 4, Sviták, Siner

HC Bobři Valašské Meziříčí "A" - HC Uherské Hradiště "A" 7:14 (4:5, 0:4, 3:5)
Branky Bobrů:
Brodek 4, Kelnar, Pernický

Sestava Bobrů: Postava - Kelnar, Pernický, Brodek, Siner, Stodůlka D., Sviták, Veselá

4. třídy se po porážce na Vsetíně chtěly doma ukázat v co nejlepším světle. Ale jak se říká, kdo chce moc nemá nic. V takovém duchu to tak vypadalo. Najednou 0:3 a poměr střel 9:2! "Lepší dnes prohrál." řekl po zápase hostující trenér.
"Po nepřesvědčivém výkonu brankáře Oscadlého nastoupil do branky Bobrů Michal Postava ( ročník2002 ! ) a ten svými zákroky dováděl soupeře k šílenství a nás držel ve hře. Bohužel se nepovedlo a při hře bez brankáře jsme inkasovali ještě jednou! Mrzí nás to všechny o to víc, že jedna s největších opor J. Brodek neproměnil 7 trestných stříleni! Výsledek by byl jiný. Zase ale na obranu toho hráče, šel si pro fauly a byl jedním z nejlepších hráčů." řekl po zápase trenér Jaroslav Šilhán.

Pravdou je, že těch šancí bylo na několik zápasů. Všichni věříme, že už v následujícím utkání protrhneme střeleckou smůlu a opět zvítězíme. Velkou pochvalu zaslouží také diváci, kteří opět vytvořili výbornou atmosféru a pořád kluky hnali dopředu.

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherské Hradiště 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
branky :
14. Kuchařík (ts), 19. Brodek (ts) 30. Brodek (ts) - 5. Hradec, 6, 10 Lašák (obě ts), Krátký (Dobiáš), 45. Dobiáš (Lašák)

Sestava Bobrů: Oczadly, Postava - Andris, Brodek, Denk, Kubenka, Kuchařík, Mžik, Škrhla, Vanduch, Pernický, Kelnar

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS