Malí Bobřící vyhráli turnaj v Prostějově
pondělí 7.12.2009 | Jakub Nikl |

Malí Bobřící vyhráli turnaj v Prostějově

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 4.12.2009 se malí Bobři zúčastnili Mikulášského turnaje 3. tříd v Prostějově pod záštitou radního města Mgr. Jiřího Pospíšila. "B" tým sice skončil poslední, ale "A" tým celý turnaj vyhrál, a tak putovala trofej na Valašsko.

Všichni zúčastnění nasadili do bojů "A" i "B" tým a každý z nich měl svůj samostatný turnaj. Na turnaj byli pozvány tyto mužstva: HK Mladí Draci Šumperk, HC Kometa Brno, HC Bobři Valašské Meziříčí a pořádající HK Jestřábi Prostějov.

Náše "bečko" skončilo poslední, ale to vůbec nevadí. Nastoupili proti hráčům, kteří byli o dva až tři roky starší a na to vše si počínali velmi dobře.

"A" tým celý turnaj vyhrál! V prvním zápase jsme se utkali s Kometou Brno a remizoval 3:3. Poté proti nám nastoupili Mladí Draci ze Šumperka a malí Bobři vyhráli 14:4. Po obědě jsme se chystali na finále. Soupeřem nám byl domácí celek HK Jestřábi Prostějov, který do té doby nepoznal hořkost porážky.

Naše naděje se však nezalekly a zvítězili 8:5. Na ledě tak mohla vypuknout obrovská radost v podání našich hráčů. Jen pro zajímavost, poměr střel v tomto finálovém zápase byl jednoznačně pro domácí 44 ku 12! Fantastický byl zejména výkon brankáře Michala Postavy, který během celého turnaje prokazoval svou kvalitu a dovedl tak svůj tým do vítězného konce. Po zásluze byl zvolen nejlepším brankářem turnaje.

Opět se ukázalo, že když se trénuje tak to jde. Navíc, oproti ostatním týmům, nastoupili naši pouze se dvěma třeťáky v sestavě. Obrovské poděkování patří rodičům, kteří si na turnaj museli vzít v práci volno a udělali pro nás doslova domácí prostředí svým neustálým povzbuzováním. Také bychom chtěli poděkovat vedení klubu, protože nám umožnil cestovat autobusem.

Výsledky turnaje:
HC Bobři "B" - HK Jestřábi Prostějov "B" 5:8
HC Bobři "B" - HC Kometa Brno "B" 2:12
HC Bobři "B" - HK Mladí Draci Šumperk "B" 3:16

HC Bobři "A" - HK Jestříbi Prostějov "A" 8:5
HC Bobři "A" - HC Kometa Brno "A" 3:3
HC Bobři "A" - HK Mladí Draci Šumperk "A" 14:4

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS