Poslední kolo je tady, Bobry hostí Břeclav
pátek 5.3.2010 | Jan Kramář |

Poslední kolo je tady, Bobry hostí Břeclav

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 6.3 v 17.00 odehraje Valašské Meziříčí poslední utkání základní části 2. Ligy – skupiny východ. Ve 43tím kole zamíří na led osmé Břeclavi, kde v případě výhry v normálním hracím čase, zamíří ještě minimálně jednou ve čtvrtfinále PO.

Bobrům se proti Břeclavi daří, v letošní sezóně se tyto týmy potkaly již 3x a pokaždé výhru slavili Bobři. Nejprve v desátém kolem, když na ledě Břeclavi zvítězili 4:7, poté v kole dvacátém prvním, kde si s Břeclaví na domácím ledě pohráli Bobři jak kočka s myší, výsledek 8:3 hovoří za vše, téměř totožná situace byla v kole třicátém druhém, výsledek na ledě Bobrů byl ovšem tenčí a Valmez zvítězil 7:3.

Břeclav se nachází na osmém místě ligové tabulky, kde taky po tomto posledním kole skončí, jelikož na sedmý Vsetím ztrácí 13 bodů a na devátý Uničov má náskok bodů devíti. Břeclavi poslední dva zápasy nevyšly nejprve 28.2. ztratila 3 body na ledě Prostějova (výsledek 4:3), poté 3. 3. prohrála doma s Hodonínem vysokým rozdílem 1:9.

Soupiska Břeclavi z minulého kola:
HC Břeclav: Němec (37. Žurek) - Strýček (A), Nedvěd, Dora, Zapletal, Gajda, Habrovec, Bokroš - Mráz, Sedláček (C), Čikl - Prachař (A), Karný, Pelán - Novosad, Hlouch, Nekvasil - Klimovič, Gabriška, Grmela.

Za nejvýraznější hráče Břeclavského klubu můžeme jmenovat jistě tyto. Zkušený brankář Petr Žurek, obránce Jiří Zapletal, který vede kanadské bodování obránců Břeclavi (2+9), reprezentant v in-line hokeji Pavel Strýček a z obránců ještě nesmíme zapomenout na bývalého slovenského reprezentanta Marka Doru. Ve předních liniích, by si Bobři měli dát pozor zejména na syna trenéra Břeclavi, Tomáše Prachaře, který vede kanadské bodování v týmu a jeho statistiky nejsou špatné (24+19). Za zmíňku pak dále stojí Jiří Sedláček a Zdeněk Mráz.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS