Malí Bobři hráli turnaj v Trenčíně

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 13.3.2010 se malí Bobři zúčastnili turnaje 4. tříd v Trenčíně. Turnaj se uskutečnil na nově postaveném a krásném stadioně J&T Aréna Mariána Gáboríka. Jak si Bobři vedli? To se dozvíte v tomto článku.

Turnaj se hrál na 2 x 20 minut čistého času a místo vyloučených se jezdili samostatné nájezdy. Vzhleden k ranní sněhové nadílce nastoupili naši hráči k prvnímu zápasu s domácí Duklou Trenčín přímo z autobusu. Dukla, jako největší favorit turnaje neponechala nic náhodě a do našich se pustila s vervou. Už v první třetině si domácí vybudovali náskok. Bobři nevyužili několika šancí včetně pěti samostatnbých nájezdů. O čestné úspěchy Bobrů se postarali Tomáš Denk ze samostatného nájezdu a Petr Komáčka. Konečný výsledek 8:2 pro Trenčín byl nakonec vzhledem k ostatním výsledkům ještě celkem dobrý. Malí Bobři byli nakonec jediným týmem turnaje, kterému Dukla nenasázela více jak 10 gólů.

HK Dukla Trenčín - HC Bobři Valašské Meziříčí 8:2
branky Bobrů:
Denk (TS), Komáčka

Druhý zápas sehráli Bobři proti týmu HK Poprad. Od začátku zápasu Bobři na svého soupeře vletěli a po celou dobu zápasu nepřipustili sebemenší komplikaci. Oproti předešlému zápasu se našim podařilo proměnit i vetšinu nájezdů, nařízených za fauly Popradu Svůj náskok postupně zvyšovali až na konečných 3:13

HK Poprad - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:13
Kelnar 4, Brodek 4, Komáčka 2, Gorej, Pernický, Stodůlka

Do posledního zápasu s Liptovským Mikulášem nastupovali oba týmy s vědomím, že vítěz skončí na turnaji na druhém místě. Vyrovnané utkání z obou stran naklonili na svou stranu v první třetině hráči Liptovského Mikuláše, když využili závarů před Bobří brankou a ujali se vedení 2:0. Ve druhé třetině se Bobři snažili ze všech sil vývoj zápasu otočit. Jiří Brodek vstřelil kontaktní gól a poslední 3 minuty zápasu hráli naši powerplay. Přes několik závarů a šancí se nám nakonec vyrovnat nepodařilo. Hráči i trenéři byli po tomto zápase trochu zklamaní, protože určitě bylo v našich silách Liptovský Mikuláš porazit.

HK Liptovský Mikuláš - HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1
branka Bobrů:
Brodek. Nakonec tedy obsadili Bobři na tomto turnaji 3. místo. Navíc byl kapitán Bobrů Tomáš Andris vyhlášen nejlepším obráncem celého turnaje.

Sestava Bobrů: Oczadly, Postava - Andris, Brodek, Denk, Gorej, Komáčka, Kubenka, Kuchařík, Már, Mžik, Škrhla, Vanduch, Kelnar, Pernický, Stodůlka