Radegast fandí moravskému hokeji!
středa 17.3.2010 | Klub |

Radegast fandí moravskému hokeji!

Radegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s HC Bobři Valašské Meziříčí zve na první utkání semifinále play-off proti Orlové. Připravili jsme pro vás atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijďte na 1. zápas semifinále (21. března) dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.

Vylosovaní fanoušci, kteří se kvalifikovali do této soutěže před začátkem utkání, budou moct předvést své dovednosti i na ledě při střelbě od modré čáry. Nejpřesnější střelec vyhraje 120 piv Radegast Premium.

Ve druhé přestávce proběhne soutěž v přesnosti s maxi puky Radegast. Ve hře je dalších 24 piv Radegast Premium pro vítězný dvoučlenný tým. Soutěžit budou fanoušci, kteří po konci soutěží v první přestávce chytí míček hozený hosteskami do hlediště.

To ale není vše. Vyhrát budete moct i unikátní trička Radegast fandí moravskému hokeji a další dárky. Po skončení utkání navíc bude pro fanoušky připraven doprovodný program s hokejovou tématikou v restauraci Na vyhlídce (Zdeňka Fibicha 56, Valašské Meziříčí).

Přijďte si užít hokejové odpoledne s Radegastem do Valašského Meziříčí již od 15:30, kdy před hokejovým stadionem začíná doprovodný program a kvalifikace do soutěže o hlavní cenu.

Radegast fandí moravskému hokeji.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS