Bude to  vyrovnané semifinále, říká Lukáš Bokroš
čtvrtek 18.3.2010 | Lukáš Pořický |

Bude to vyrovnané semifinále, říká Lukáš Bokroš

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sérii s Břeclaví nastupoval proti svému mladšímu bratrovi. Lukáš Bokroš stihl doléčit nemoc a nastoupit tak již ve čtvrtfinále play off. Jak hodnotí tuto sérii a co říká na soupeření se svým bratrem? Nejen to ale i názor na semifinálového soupeře najdete v tomto rozhovoru.

Jak bys zhodnotil celou tuhle sérii?
Myslím, že tam byl velký rozdíl byli jsme o třídu lepší, což se potvrdilo i v základní části kdy jsme je porazili čtyřikrát velkým rozdílem. Byla to dobrá příprava na semifinále.

Celá série se lámala zápasem v Břeclavi souhlasíš?
Věděli jsme že to tam bude těžké. Oni neměli co ztratit navíc před svými fanoušky to chtěli ještě zkusit. Určitě se tam celá série lámala.

Ve všech třech zápase bylo hodně vyloučených, rozhodovaly přesilovky...
V dnešním hokeji rozhodují přesilovky zápasy po celém světě, ale myslím si, že jsme byli lepší i ve hře 5na5.

Jak bylo důležité ukončit sérii v nejkratším možném čase a mít tak více času na odpočinek?
Uvidíme jestli to bude výhoda nebo ne. Zregenerujeme, odpočineme si, ale jestli to bude výhoda se ukáže až v semifinále.

Jak ty osobně jsi spokojený se svým výkonem v prvních zápasech play off?
Moc spokejený nejsem, moje hra se mi nelíbí. Potřebuju jeden dobrý zápas chytnout se... snad to příjde už první zápas s Orlovou. Ale jsme tým a vyhráváme a to je důležité. Kdybych hrál špatně celé play off a my to vše vyhráli nevadilo by mi to :-)

Bylo těžké dostat se po nemoci do zápasového tempa?
Bylo to těžké, celá ta série mi moc nevyšla. Snad už to bude jen a jen lepší.

V sérii si nastupoval proti svému bratrovi proběhlo nějaké hecování? Navíc zápas ve VM sledoval tvůj otec komu on přál vítězství?
Ne ne brali jsme to profesionálně. A myslím že byl soudný. Komu fandil otec netuším, ale snad nám, protože ví že můžeme dojít dál.

V semifinále narazíme na Orlovou, přál sis jiného soupeře?
Já chtěl Vsetín, ale sezóna pro ně skončila tak bereme Orlovou. Myslím, že by na ně měla platit dobrá obrana. Důležité je že už víme jak hrají, co od nich očekávat. Jsme hodně poučeni z loňské série. Bude to hodně vyrovnaná série.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS