Brankáři jsou ozdobou této série, tvrdí Ondřej Tatarčík
úterý 23.3.2010 | Jakub Nikl |

Brankáři jsou ozdobou této série, tvrdí Ondřej Tatarčík

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po druhém semifinále na ledě Orlové jsem požádal o dojmy se zápasu střelce obou branek Bobrů Ondřeje Tatarčíka. Jeho třetí lajna zažívá v play-off velké oživení a střílí i důležité branky.

Jak bys popsal utkání?
Tak my jsme šli do tohoto zápasu s tím, že budeme hrát zodpovědně a že budeme čekat na chybu Orlové. Dá se říct, že jsme je potrestali až ve třetí třetině.

Ozdobou této série jsou určitě oba brankáři…
Ano, brankáři jsou ozdobou této série a chyb, co udělají, bude čím dál tím méně. Na nás bude, abychom tyto chyby potrestali.

Dneska jsi rozhodl o vítězství Bobrů dvěma góly. Jak bys je popsal?
Ten první gól jsem dostal super nahrávku od Brunyho a měl jsem před sebou půlku prázdné brány a ten druhý, to jsem měl celou branku odkrytou pro sebe a padlo to tam.

V sérii vedeme 2:0. Určitě budete chtít tuto sérii ukončit už ve čtvrtek…
Určitě jo, ale budeme se snažit hrát tak, jak dneska tady, tedy týmový výkon a budeme čekat na chybu soupeře.

Dneska přijeli fanoušci v hojném počtu a vytvořili bouřlivou atmosféru. Co ty na to?
Tak my jsme zvyklí, že fanoušci nás celou sezonu podporují. Že jich tu bylo více než obvykle jsme jenom rádi a doufáme, že za námi budou jezdit i pokud postoupíme i do vysněného finále.

V této sérii je hodně vyhecovaných a tvrdých soubojům které patří k play-off…
Play-off je určitě o něčem jiném než základní část. Je to vyhecované, oba týmy se znají, i hráči, kteří spolu hrávali, a myslím si, že to k tomu patří.

Loni jsme s Orlovou v semifinále vypadli, letos vedeme už 2:0. Bylo to v hlavách, že jim to chcete vrátit?
Už od začátku série jsme šli do toho s tím, že jim to chceme vrátit a že chceme postoupit do finále. Jsem tedy rád, že vedeme 2:0 a jsme na cestě k tomu, abychom tento závazek splnili.

V play-off zažívá tvá lajna oživení. Střílí důležité branky…
Myslím si, že to ani tak nezáleží, kdo ty góly dává. Jednou se daří jedné lajně, jindy druhé. To znamená, že hrajeme na to, že když se nedaří třeba nám, tak bráníme a jiná lajna, které se daří, rozhoduje zápasy. To je asi ten základ týmové práce, kterou tu odvádíme.

Máš nějaký vzkaz fanouškům?
Chtěl bych je všechny pozvat na čtvrteční zápas a budeme se moc snažit, abychom spolu oslavili případný postup do finále už ve čtvrtek.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS