Vybojují Bobři na domácím ledě finále?
středa 24.3.2010 | Lukáš Pořický |

Vybojují Bobři na domácím ledě finále?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dramatickém zápasu v Orlové, který v rozhodl v posledních pěti minutách dvěma brankami Ondřej Tatarčík, čeká Bobry zápas na domácím ledě. Díky výhře v Orlové se hokejisté Valašského Meziříčí ujali vedení v sérii 2:0 a mají tak k dispozici první mečbol k vysněnému finále. Třetí zápas semifinále se hraje ve čtvrtek, 25.3. od 18.00 hodin na ZS ve Valašském Meziříčí.

Po náročném utkání v Orlové čeká Bobry jen jeden den odpočinku a ve čtvrtek opět nastoupí proti celku Orlové. Skvělý taktický výkon Bobrů podpořený výborně chytajícím Michalem Krumpochem a střelcem Ondrou Tatarčíkem - to byl recept na zvládnutí zápasu v Orlové. Sám Ondřej Tatarčík uvedl : " Brankáři jsou ozdobou této série, ve čtvrtek budeme chtít předvést stejný týmový výkon jako v Orlové a trestat chyby soupeře." I díky jeho brankám se Bobři ujali vedení v sérii 2:0 a ve čtvrtek již můžou rozhodnout o postupu do finále." Už od začátku série jsme šli do toho s tím, že jim to chceme vrátit a že chceme postoupit do finále. Jsem tedy rád, že vedeme 2:0 a jsme na cestě k tomu, abychom tento závazek splnili. Chtěl bych všechny diváky pozvat na čtvrteční zápas a budeme se moc snažit, abychom spolu oslavili případný postup do finále už ve čtvrtek", podotkl závěrem Ondřej Tatarčík.

Ve stéjném duchu se vyjádřil po zápase i trenér Valmezu Roman Sedlák. "Dnes jsme podali skvělý kolektivní výkon, soupeře jsme místy přehrávali, měli jsme i více vyložených šancí. Brankář Krumpoch zachytal skvěle. Jak se říká, poslední krok bývá nejtěžší, musíme se dobře připravit na čtvrtek a pokusíme se zvítězit i doma". Podaří se tak Bobrům ukončit tuto sérii? To se dozvíme ve čtvrtek od 18ti hodin na ZS ve Valašském Meziříčí.

Předpokládané sestavy:
HC Bobři Val. Meziříčí - Krumpoch (Gleich) - Blažek, Růčka, Brunec, Dvořák O., Dvořák P., Dědek, Kovář, Krisl, Lhotský, Ovšák, Palík, Sochorek, Šebesta, Tatarčík, Bokroš L., Vnenk, Varga D., Vašut, Varga Mir., Matějný.

HC Orlová - Šafránek (Unzeitig) - Prokop, Samiec, Golab, Štefanka, Urbánek, Mintěl, Sznapka - Stránský, Studený, Potočný - Rozum, Valchař, Najdek - Grygar, Dušek, Kraft

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS