Informace pro fanoušky
úterý 30.3.2010 | Klub |

Informace pro fanoušky

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve čtvrtek 1.dubna přivítají hokejisté Valašského Meziříčí v prvním finále na svém ledě celek SHK Hodonín. Jelikož jde o vyvrcholení play off, zájem o toto atraktivní utkání převyšuje kapacitu stadionu. Ta je omezena počtem 1200 návštěvníků a proto přinášíme několik informací o organizaci tohoto zápasu.

Začátek utkání v 18:00. Pokladna ZS bude otevřena od 15-ti hodin, ZS otevřen od 16-ti hodin. Počet prodaných vstupenek je omezen (5ks/osoba). Hostujícím fans bude uvolněno na čtvrteční utkání 200 lístků, tento počet bude také zajištěn v případě zájmu fanouškům Bobrů pro sobotní utkání v Hodoníně.

Ceny vstupenek: 60,- Kč, zvýhodněná 30,- Kč. Volný vstup bude umožněn majitelům VIP karet a permanentních vstupenek (platné pouze po předložení celého bločku, při vstupu na stadion budou tyto označeny pořadatelskou službou). Vstup dětí do dvanácti let zdarma (v doprovodu dospělé oosoby s platnou vstupenkou).

Také kapacita parkoviště bude omezena a proto žádáme hlavně fanoušky z Val.Meziříčí, aby zanechali své plechové miláčky doma nebo na přilehlých parkovištích ve městě. Dále děkujeme všem návštěvníkům toho duelu, že budou ochotně respektovat pokyny pořadatelské služby a dodržovat Návštěvní řád pro hokejová utkání.

Předzápasový a přestávkový program opět zpestří pivovar Radegast.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS