Bobři svedou souboj s Litoměřicemi o 1.ligu!
úterý 20.4.2010 | Michal Václav |

Bobři svedou souboj s Litoměřicemi o 1.ligu!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zápas sezóny, i tak se dá nazvat nadcházející střetnutí dvou týmů, které přímo mezi sebou svedou boj o druhé postupové místo zaručující příští sezonu právo hrát 1.hokejovou ligu. Bobři v minulém utkání na domácím ledě s Pískem sice prohráli až na trestná střílení, nicméně právě získaný bod rozhodl o tom, že o druhém postupujícím se rozhodne až v posledním kole kvalifikace. Litoměřice včera zajížděly do Písku a zvítězily 2:4, což pro Bobry znamená jediné: zvítězit v základní hrací době. Veledůležitý zápas začíná ve čtvrtek, 22.dubna od 18.00 hodin na zimním stadionu v Lovosicích, kde mají Litoměřice dočasný azyl kvůli rekonstrukci svého zimního stadionu.

Bobři zatím ve třech odehraných zápasech získali 2 body. Oba právě na domácím ledě. Určitě pak zamrzí spousty neproměněných šancí proti oběma soupeřům, především však s Litoměřicemi ( 0:1 po prodloužení). Nicméně získaný bod je velice cenným a může po čtvrtečním zápase právě rozhodnout. Matematika hovoří jasně, pokud by Bobři zvítězili v základní hrací době, mají právo startu v příštím ročníku 1.ligy. Jakýkoliv jiný výsledek však posouvá do 1.ligy právě domácí Litoměřice.

Vítěz skupiny Západ - Litoměřice spoléhají především na propracovanou defenzivu společně s výborně chytajícím brankářem Volkem.

Kdy jindy by však měli protrhnou valašskomeziříčští hokejisté svou střeleckou smůlu, než v posledním zápase této sezony? Bobři, do toho!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS