Valašské derby klepe na dveře, dokáží si Bobři udržet svou neporazitelnost?
čtvrtek 16.9.2010 | Jan Kramář, Michal Václav |

Valašské derby klepe na dveře, dokáží si Bobři udržet svou neporazitelnost?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu se na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí uskuteční již tradiční valašské derby mezi hokejisty Valašského Meziříčí a Vsetína. Pro Valašské Meziříčí to bude první mistrovské derby, ve kterém se budou muset obejít bez svých loňských tahounů a opor v podobě nejproduktivnějších hráčů Šebesty, Sochorka a Dvořáka. Bobři se již potřebují bodově chytit, bude to právě na našem sobotním soupeři ze Vsetína, proti kterému ještě v mistrovských zápasech neprohráli? Napomoci tomu může i předzáposové oficiální ukončení aktivní kariéry Dalibora Sochorka! Přijďte tedy i Vy poděkovat a zatleskat hráči, který svou kvalitou, výkony, přístupem a také kanadskými body pomohl dovést Bobry k loňskému druholigovému vítězství. Samotný zápas začíná, 18. září od 17. hodin.

Vsetín má začátek sezóny obdobně nepovedený, jako domácí Bobři.
První zápas sehrál Vsetín s letošním nováčkem AZ Havířov. Ve 42. minutě prohrávali Vsetínští 2:3, poté se zápas nedohrál pro výtržnosti Havířovských fanoušků, kvůli nezvládnutí pořadatelství. Situace není do teď vyřešena, ale vše napovídá tomu, že zápas bude kontumován ve prospěch Havířova 5:0. Druhý zápas sehrálo VHK v Šumperku, odkud si dovezli debakl 8:0. A nakonec ve středu hráli vsetínští hokejisté na ledě Uherského Hradiště, dalšího nováčka ligy. I přes nepovedenou druhou třetinu nakonec VHK dokázalo otočit stav zápasu a vyhrálo na samostatné nájezdy 4:5.

Vsetín má zatím s Bobry nelichotivou bilanci v mistrovských zápasech 6:0. A jistě se budou snažit tuto bilanci prolomit. Derby má vždy napínavý a zajímavý náboj a ne jinak tomu bude i v sobotu od 17:00. Tak si dovolím napsat vzkaz pro všechny fanoušky: "V pět hodin na značkách!".

Před samotným zápasem proběhne oficiální ukončení kariéry s útočníkem Daliborem Sochorkem, který po dobu dvou sezón patřil k nejlepšímu, co mohla druhá liga nabídnout. Fanoušci Bobrů tak zajisté i svými hlasivkami projeví svou podporu a poděkování, jak se patří!

Jednotné vstupné na utkání bylo stanoveno na 50 kč.

Sestavy z minulého kola:
VHK Vsetín:
Hromada - Kapr, Zavrtálek, Farda, Šafařík, Spitzer, Zelenka, Doczy - Ševčík, Plachtovič, Dubec - Brynecký, Vaněk, Bajtek - Vítek, Sýs, Kubo - Tesařík, Dědek, Knebl – Rapant

HC Bobři Valašské Meziříčí:
Vlachýnský (Mocek) - Blažek, Bokroš, Kostelňák, Dvořák, Palík, Fojtík J. Fojtík T., Varga D. Varga M., Varga Mir., Musil, Bacul, Balga, Mikel, Martiník, Matějný, Matuštík

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS