Bobři jedou bojovat o body do Opavy!
úterý 21.9.2010 | Jan Kramář |

Bobři jedou bojovat o body do Opavy!

Další zápas 2. ligy Bobři odehrají na ledě Opavy ve středu 22.9. od 18 hodin. Hráči Valašského Meziříčí budou určitě nabuzeni po výhře se Vsetínem k dalšímu dobrému výkonu a získání dalších bodů. Bobrům se navíc na Opavu daří, z posledních 8mi vzájemných zápasů prohráli pouze jeden a sice před dvěma lety 15.10.2008 a právě na ledě v Opavě.

Opava v této chvíli okupuje zatím 6té místo tabulky. Odehrála 4 zápasy a připsala si 2 vítězství. V 1. kole hostila Frýdek-Místek, který rozstřílela 6:1 a vítězství si připsala ještě ve 4. kole na ledě Uherského Hradiště v poměru 1:3. Ve 2. respektive 3. kole se moc nedařilo, nejprve zajížděla do Havířova, kde prohrála 4:2 a poté hostila Šumperk, se kterým hrála vyrovnanou partii, a zápas nakonec skončil 3:4 pro hostující Šumperk.
Poslední 4 zápasy Valašského Meziříčí a Opavy vypadaly zajímavě. Na ledě Valašského Meziříčí vždy Opava prohrála větším rozdílem 6:1 (resp. 5:1). Na Opavském ledě jsou však zápasy o dost vyrovnanější, i když skončili vždy lépe pro Bobry, poslední výsledky z Opavského ledu jsou tedy 4:5p, 1:2sn.

Sestavy z minulého kola:

Opava – Iláš - Tichý, Kukol, Bednárek, Tůma, Vrábel, Schreier, Grofek, Měch, Kocián, Pavelek, Mlýnek, Suchánek, Černý, Chalupa, Herman, Polok.

Valašské Meziříčí –Vlachýnský (Mocek) - Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Fojtík J. Fojtík T., Kostelňák, Martiník, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Varga D., Varga Mir., Varga M.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS