Bobři pořádají již 8. ročník školy bruslení!
středa 3.11.2010 | Jakub Nikl |

Bobři pořádají již 8. ročník školy bruslení!

Další možnost přivést své dítě na zimní stadion ve Valašském Meziříčí a okusit tak poprvé první krůčky na bruslích, budou mít děti již od pondělí, 8.listopadu 2010, kdy od 15.30 začíná již 8.ročník Školy bruslení, pořádaný místním hokejovým klubem. Všichni malí zájemci z řad chlapců a dívek jsou srdečně zváni, aby absolvovali tuto určitě zábavnější školu za pomocí jak trenérů nejmenších nadějí Bobrů, tak i samotných hráčů "A" týmu. Více uvnitř článku.

Hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá již 8. ročník Školy bruslení pro děti a místo konání kurzu bude jako obvykle na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. V předcházejících ročnících školy bruslení byl ze strany rodičů i dětí různých věkových skupin o tyto lekce veliký zájem a také mnoho dětí, kteří prošli touto školou u hokeje zůstalo.

Škola bruslení bude letos probíhat 5 x týdně a to pod vedením našich hokejových trenérů i hráčů meziříčských Bobrů. Začátek školy bruslení je naplánován na pondělí 8.11.2010 a konec na 12.11.2010 vždy od 15:30 do 16:30 hodin.

Děti budou mít k dispozici tedy celý týden ledovou plochu. Kurz je určen pro děti předškolního věku a pro žáky 1. – 4. tříd. Kurz je zdarma. Po ukončení kurzu obdrží všichni přihlášení účastníci Diplom a malou pozornost od klubu HC Bobři Valašské Meziříčí.

Co je potřeba pro absolvování kurzu? Předně všechny děti musí mít s sebou brusle, rukavice a to buď hokejové nebo zimní a také přilbu. Přilba může být hokejová, lyžařská nebo cyklistická. Dále, pokud máte, chrániče loktů a vhodné pití.

Zápis bude probíhat od 8.11.2010 na vrátnici zimního stadionu a to od 15:15 hodin a poté i další dny v tuto dobu. Své dítě můžete přihlásit i elektronicky a to na e-mailovou adresu tjhcvalmez@cbox.cz nebo na tel.č. 604 822 219 a 720 333 613.

Všechny zájemce srdečně zveme na zimní stadion ve Valašském Meziříčí a věříme, že se Vám mezi námi bude líbit.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS