Nejmenší Bobři nadělovali
pátek 5.11.2010 | Jakub Nikl, Michal Postava |

Nejmenší Bobři nadělovali

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 30.10.2010 pokračovala dalším dvojzápasem krajská soutěž 3. tříd. Nejmenší Bobři zajížděli tentokrát do Uherského Hradiště. Vzhledem k tomu, že jeli kluci v nejsilnější možné sestavě, dali jim trenéři před zápasy jednoznačný úkol. Předvést svou hru a nasázet soupeři co nejvíc gólů. Ani sami trenéři, rodiče a hráči však netušili, jak prorocká tato výzva byla. Nejprve je ovšem čekal již tradční soupeř VHK Vsetín.

"A" tým nastoupil do zápasu velmi pozornou a nátlakovou hrou. Postupem času navyšovali Bobři skóre. Výsledkem bylo jednoznačné vítězství v poměru 14:1.

"B" tým složený z mladších kluků se postavil svým protivníkům čelem. Poctivou obranou a dobrým zakončením, nakonec dokráčeli k první výhře s nulou na kontě v sezoně.

HC Bobři Valašské Meziříčí "A" - VHK Vsetín "A" 14:1
branky Bobrů:
Adámek 5, Stodůlka D. 4, Siner 2, Pernický 2, Frieb
sestava Bobrů: Postava - Pernický, Adámek, Sviták, Siner, Stodůlka Daniel, Frieb, Stodůlka Lukáš, Veselá, Žlebek

HC Bobři Valašské Meziříčí "B" - VHK Vsetín "B" 6:0
branky Bobrů:
Převor 2, Ondřej, Hrabovský, Smejkal, Leták
sestava Bobrů: Grigar, Tuček - Převor, Ondřej, Vávra, Hrabovský, Hruška, Smejkal, Kubín, Leták

Do druhého zápasu se našim Bobrům postavilo do cesty domácí Uherské Hradiště. Tentokrát se na ledě děly věci, které musely potěšit všechny rodiče, trenéry, hráče i fanoušky.

"A" tým svou obrovskou převahou válcoval svého protivníka od první minuty. Po dvou třetinách, za stavu 11:1, se trenér Šilhán rozhodl pro změnu taktiky. Chtěl, aby si každý z hráčů dal alespoň jeden gól a tak se míchalo sestavou, dokud nebyl tento cíl až na jednu vyjímku splněn. Střelecky se v tomto zápase předvedl zejména Erik Siner (8 branek), který využil své schopnosti být v pravý okamžik na správném místě.

Hrdinou tohoto zápasu byl ale jeho spoluhráč Lukáš Adámek, který svou dravostí a přihrávkami dělal ze soupeře doslova statisty. Jeho 11 gólových přihrávek v tomto zápase hovoří za vše. Když k tomu přičteme 5 branek a 2 asistence z předešlého zápasu dostáváme se k těžko uvěřitelným 18 kanadským bodům, za dvě utkání.

Jestli měl "A" tým obrovskou převahu, tak pro hru "B" týmu existuje pouze přirovnání "drtivá převaha"! Také v tomto zápase trenér Veselý nastavil hru tak, aby si každý z hráčů vstřelil alespoň jeden gól. Nejmenší Bobři nejen že po druhé za sebou neinkasovali, ale nasázeli soupeři těžko uvěřitelných 32 branek. Pochvalu si kromě všech hráčů v poli zasouží také oba gólmani: Michal Tuček a Petr Grygar.

HC Bobři Valašské Meziříčí "A" - HC Uherské Hradiště "A" 18:2
branky Bobrů:
Siner 8, Pernický 3, Stodůlka Daniel 2, Frieb 2, Žlebek, Veselá, Sviták
sestava Bobrů: Postava - Pernický, Adámek, Sviták, Siner, Stodůlka Daniel, Stodůlka Lukáš, Frieb, Veselá, Žlebek

HC Bobři Valašské Meziříčí "B" - Hc Uherské Hradiště "B" 32:0
branky Bobrů:
Převor 8, Hrabovský 7, Leták 6, Ondřej 4, Vávra 3, Smejkal 2, Hruška, Kubín
sestava Bobrů: Grigar, Tuček - Převor, Ondřej, Vávra, Hrabovský, Hruška, Smejkal, Kubín, Leták

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS