Bobři si brousí zuby na VHK
sobota 13.11.2010 | Jan Kramář |

Bobři si brousí zuby na VHK

Další již osmý mistrovský zápas mezi Valašským Meziříčím a Vsetín se uskuteční v neděli 14. listopadu v 17:30. Porazí Bobři Vsetín již po osmé v řadě nebo se VHK konečně podaří poprvé porazit Valašské Meziříčí a tak ukončit své, chce se říci prokletí? Vše bude určitě sledováno téměř plným vsetínským stadionem se jménem Lapač.

Vsetín se momentálně nachází na jedenáctém místě a moc se mu v posledních zápasech nedaří. Z posledních tří dokázal vytěžit pouze tři body a to v posledním kole na domácím ledě proti Uherskému Hradišti, které dokázali porazit 6:2. Před tím hrál Vsetín nejdříve v Havířově, kde si odnesl gólový příděl 6:3 a na vlastním ledě ještě hostil Šumperk, který si těsnou výhrou 2:3 odvezl z Lapače všechny body.
Nicméně Bobři jsou na tom o něco hůř, v posledních třech zápase dokázali získat pouze dva body! A to také v posledním kole, v derby s Novým Jičínem také na vlastním ledě, kde Bobři vyhráli po samostatných nájezdech 3:2 zásluhou Jana Matějného. Před tím Valašské Meziříčí hostilo Přerov, který Bobrům nadělil 2:5 a poté v Orlové si Valašské Meziříčí odvezlo debakl 4:0!

Soupiska VHK z minulého kola:
Hromada - Šafařík, R. Tesařík (37. Tyralík), Spitzer, Kapr, Zavrtálek, Žabčík - Kubo, Bajtek, Rufer - Dubec, Vaněk, Ševčík - Řezáč, Brynecký, D. Tesařík.

Je zřejmé, že oba týmy nemají v posledních kolech své šťastné období, podaří se jednomu z nich tuto smůlu prolomit? To se dozvíte v neděli v 17:30 na Zimním stadionu ve Vsetíně!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS