Kapitán Bobrů zahájí ve Valašském Meziříčí čepování piva Radegast Extra Hořký
úterý 4.1.2011 | Michal Václav |

Kapitán Bobrů zahájí ve Valašském Meziříčí čepování piva Radegast Extra Hořký

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nový pivní speciál Radegast Extra Hořký, první pivní speciál v historii pivovaru Radegast, míří za svými spotřebiteli do stovek hospod a restaurací po celé Moravě. Jeho čepování zahájí ve čtvrtek 6. ledna v 18:00 hod. moravské osobnosti na sedmi různých místech. V restauraci Na vyhlídce ve Valašském Meziříčí se této role ujme kapitán Bobrů Přemysl Vašut.

Nový speciál od nošovických sládků Radegast Extra Hořký je unikátní vyšší dávkou chmele – žateckého poloraného červeňáku, což je chmel nejvyšší kvality. „Nový speciál patří k nejvíce hořkým pivům na českém trhu. Přes svou vysokou intenzitu však zůstává hořkost příjemná a je vhodně doplněná bohatou sladovou chutí,“ přiblížil chuť nového piva manažer pivovaru Radegast Ivo Kaňák.

Oficiální zahájení čepování piva Radegast Extra Hořký bylo svěřeno osmi moravským osobnostem. Nechybí mezi nimi olympijští vítězové Jiří Raška či David Moravec. Ve Valašském Meziříčí se této role ujme kapitán Bobrů Přemysl Vašut. Po načepování piva Radegast Extra Hořký bude připraven se podepsat fanouškům a podiskutovat s nimi o hokeji.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS