Bobři zajíždějí do Brna!
pátek 14.1.2011 | Jan Kramář |

Bobři zajíždějí do Brna!

Druhým soupeřem Valašského Meziříčí ve skupině B je tým Technika Brno. Pokud chtějí Bobři dále uvažovat o playoff, tak musí plně bodovat! Technika se nachází momentálně na celkovém jedenáctém místě a má pouze teoretickou šanci na postup do vyřazovacích bojů.

Technika se usídlila minulou sezónu v Blansku, tuto sezónu začala v Rosicích, ale nakonec se v průběhu letošního ročníku přemístila zpět do „rodného“ Brna!
V dresu Techniky působí valašskomeziříčským fanouškům dobře známý Ondřej Jirkův, který ve Valašském Meziříčí působil v sezóně 2007/2008, přišel na konci přestupového termínu a došel s Valmezem až do semifinále s Orlovou. Záda Jirkůovi kryje Josef Novák.
V obraně působí Pavel Strýček a Jan Hrabovec, kteří jsou asi nezkušenější obránci, které může mužstvo VSK nabídnout. V útoku nastupuje matador Miroslav Barus a bratr hlavního trenéra Techniky Petr Kaňkovský. Zapomenout nesmíme ani na Kamila Rajnohu, který je nejproduktivnějším hráčem týmu z Brna a samozřejmě také Zdeňka Mráze.
V prvním kole skupiny hrála Technika na ledě Hodonína a dokázala soupeři Bobrů v boji o playoff ukrást bod. Hodonín vyhrál 3:2 v prodloužení.

Soupiska Techniky z minulého kola:
Novák (Jirkův) - Habrovec, Košecký, Zapletal, Babic, Žalud, Strýček, Úlehla, Mráz, Bělohlávek, Šedý, Brzobohatý, Benýšek, Vojsovič, Šrámek, Jelínek, Nesrsta

Zápas začíná v sobotu 15. ledna od 18:00 hod na zimním stadioně v Brně!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS