Pro nás je teď každý zápas o šest bodů, říká Lukáš Bokroš
neděle 16.1.2011 | Jakub Nikl |

Pro nás je teď každý zápas o šest bodů, říká Lukáš Bokroš

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po těžkém zápase na ledě Techniky jsem požádal o dojmy ze zápasu střelce vítězného gólu Lukáše Bokroše. Gól to byl vskutku kuriózní. I díky tomuto gólu si Bobři odvezli z Brna tři body a dále můžou pomýšlet na boj o play-off. Jak vůbec vnímá tento boj Lukáš? I to se dočtete v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal utkání ze svého pohledu?
Tak naše klasika asi. Prohrávali jsme 1:0, ale věděli jsme, že hrajeme o všechno, že už musíme všude vyhrávat za tři body. Se štěstím se nám to nakonec podařilo a jsme za to rádi. Taková výhra nám může pomoct, může to být zlomový moment, člověk niky neví.


Co se stalo o druhé přestávce v kabině? Po druhé třetině jsme prohrávali 2:1, i když třetina nebyla špatná. Do té třetí jsme vstoupili ještě aktivněji a vytvářeli si gólové šance...
No řekli jsme si, že prohráváme 2:1 a že prohra nic nevyřeší. Řekli jsme si, že do toho musíme dát všechno a že to musíme otočit, že chceme minimálně dva body, že to prostě musíme otočit.

Vítězný gól byla tvoje záležitost. Jak vůbec padl?
Bláža(obránce Jakub Blažek) to tam dobře vypíchl a já se dostal do samostatného úniku. Chtěl jsem to dávat mezi nohy, ale brankář to vyrazil. Zpoza brankoviště jsem to chtěl ještě zkusit, trefil jsem Ondru (v brance Techniky nastoupil Ondřej Jirkův, pozn. redakce) do zad a spadlo to brány. Šťastný gól, ale to k hokeji patří a my potřebujeme mít i konečně trošku štěstí.

Po Vánocích se naše hra, minimálně co se bodů týká, zlepšila. Po bojovném výkonu v Hodoníně přišla dvě tříbodová vítězství, začínáte si určitě i více věřit, souhlasíš?
Určitě to je zlepšení. Nadělali jsme si to ale sami, že máme takovou velkou ztrátu na osmé místo prohrami v Uničově a ve Frýdku. Teď nám nezbývá nic jiného, než to dotahovat, a já věřím, že když budeme hrát takhle a soupeři před námi budou i ztrácet, tak že to do toho osmého místa dotáhneme.

Další zápas, který může hodně napovědět v boji o play-off se hraje zítra v Opavě, kde nastoupí Hodonín. Jaký dopad pro nás bude mít podle tebe výsledek tohoto zápasu?
Těžko říct, ale je jasné že se oberou o body. My už ale na sedmé místo moc pohlížet nemůžeme. Pro nás je hlavní cíl to místo osmé, takže pro nás by bylo lepší, kdyby Opava bodovala za tři body a tím pádem bychom stáhli Hodonín na čtyři body, a to by bylo úplně skvělé. Pak navíc sami hrajeme dvakrát s Hodonínem a měli bychom to ve vlastních rukách. Spíš bychom tedy asi měli fandit Opavě.

Do dnešního zápasu už nenastoupil Jeff Winchester. Bylo i z pohledu hráče na ledě poznat, že tam Jeff není? Jak jsi to vnímal?
Určitě ano, Jeff měl tady mezi našima klukama trošku navrch, ale nenaděláme nic, takový je hokej. Nelíbilo se mu tady, nebyl tady šťastný... myslím si, že je nahraditelný, ale ztráta to jednoznačně je. Musíme jít dál bez něj.

Ve středu přivítáme Opavu. Jak vidíš naše šance v tomto zápase?
Pro nás je teď každý zápas o šest bodů. My musíme každý zápas bodovat naplno. Když se nám to podaří, tak jsme v play-off. Musíme hrát pořád naplno, ať je to Opava, Hodonín, Frýdek...

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS