Bobři se představí opět na jihu Moravy, tentokrát však v Břeclavi
pátek 28.1.2011 |  |

Bobři se představí opět na jihu Moravy, tentokrát však v Břeclavi

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždí za svým dalším soupeřem opět na jih Moravy, tentokrát do města Břeclavi. Zde se valašský tým střetne s břeclavskými Lvi o další body do druholigové tabulky. Soupeř již tuto sezónu pouze dohrává a zda-li nastoupí i do příštího ročníku je zatím kvůli údajným dluhům klubu nejisté. Bobři i přes osmibodovou ztrátu na osmé místo budou chtít ukázat, že své zápasy nevypouští a konec sezony zvládnou se ctí. Zápas začíná v sobotu, 29. ledna od 17. hodin na zimním stadionu Alcaplast Areny v Břeclavi.

Bobři budou chtít jistě navázat na předešlý zápas především druhé a třetí třetiny, kdy dokázali velkým obratem smazat téměř „nedostižný“ náskok čtyř branek proti Frýdku-Místku. Hokejisté Valašského Meziříčí mají právě Břeclavi co vracet, neboť v domácím zápase v základní části břeclavští hráči vybojovali cenné vítězství a dva body v prodloužení. Mezitím však Břeclav opustilo několik hráčů a s nimi i kanadské body.

Břeclav je tedy nyní stejně jako Bobři oslabena. Její první brankář Jaroslav Chvátal je na Univerziádě. S Chvátalem odcestovali i dvacetiletý obránce Zbyněk Vozdecký a útočník Michal Matouš. Tým Břeclavi opustilo průběžně několik dalších opor. Jiří Zapletal zamířil do Techniky, Roman Barták do Hodonína. Velkou ztrátou je pro břeclavské určitě i oslabení o nejproduktivnějšího hráče Erika Nováka. V meziříčském dresu je také na Univerziádě Ondřej Martiník. Poslední známý odchod u Bobrů je obránce Jakub Musil, který zamířil do konce sezony k přerovským Zubrům.

Věříme, že ikdyž šance na play-off jsou pro Valašské Meziříčí nízké (nikoliv však žádné), dokáží Bobři svého soupeře porazit a přivést tak zpět na Valašsko plný počet bodů, i přesto, že s širokou ledovou plochou mají hokejisté z Valašska potíže.

Sestavy z minulého kola:
HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Mocek) - Bacul R., Balga, Bokroš, Blažek, Baroš, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga M., Varga D., Varga Mir., Vašut

HC Břeclav: Žurek - Nedvěd, Škapík, Rajnoha, Svoboda, Špaček, Dora - Hrůza, Sedláček (C), Fiedler, Chomič, Kuriál, Klimovič, Konečný, Bolfík, Zháňal.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS