Své góly bych raději vyměnil za tři body, říká po svém hattricku Róbert Balga
čtvrtek 3.2.2011 | Jakub Nikl |

Své góly bych raději vyměnil za tři body, říká po svém hattricku Róbert Balga

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prohraném zápase s Technikou jsem požádal o dojmy střelce všech branek ValMezu v tomto zápase Róberta Balgy. Róbert byl po utkání velmi zklamaný. Jak své pocity ventiloval na venek? To se dočtete v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní utkání?
Je to škoda. Kdyby jsme vyhráli, tak jsme mohli mít ještě nějakou šanci a jiskřičku na play-off. Takhle už je asi hotovo no. Už to zbývá dohrát se ctí. Aspoň fanouškům něco ukázat a uvidíme.

Ty jsi dneska nastřílel všechny tři naše branky. Co bys k nim řekl?
Určitě musím poděkovat spoluhráčům ,kteří mi to tam připravili. Ať už to byl Mira Varga, který vyhrál buly, Přema Vašut super střela od modré nebo Robin Bacul. Díky nic jsem se dostával do šancí, které se těžko zahazují. Jsem sice rád, že mi to tam padalo, ale radši bych to vše vyměnil za tři body.

Vzpomínáš si, kdy naposledy jsi dokázal nastřílet hattrick?
No minulý rok v juniorce. Jsem rád, že se mi to povedlo i mezi muži, ale radši bych to fakt vyměnil za výhru. Teď jsem se trošku rozestřílel, i v minulém zápase s Břeclaví. Ale je jedno, kdo ty góly dává, hlavně abychom vyhráli.

Dneska Kuba Mocek v bráně neměl svůj den. Nedařilo se mu tolik, jako v minulých zápasech. Na druhé straně nás brzdil famózní výkon Ondřeje Jirkůva...
Dostávali jsem smolné góly, ale to se stává. V takových důležitých zápasech by se to sice stávat nemělo, ale stalo se. Šancí jsme měli opravdu dost, ale štěstí bylo na straně soupeře. Teď, když o tom přemýšlím, bych třeba i něco udělal jinak a další své šance proměnil v góly, ale bohužel. Móca předtím zachytal velmi dobře a dneska mu to trošku nevyšlo.

Dnešní zápas byl plný tvrdších zákroků, které ale padaly spíše na naše hráče...
Někdy to byly zbytečně fauly. Ať se na mě pan rozhodčí nezlobí, ale některé fauly neodpískal a pak to mohlo být zase jiné. Pískal sice hodně faulů, ale dost jich také nechal bez povšimnutí.

Asi je ještě brzo, ale jak vidíš své působení u Bobrů příští sezonu?
To se uvidí až po sezoně. Zeptám se v Trenčíně, ze kterého jsem vlastně tady na hostování, co a jak. Jestli mě mají v plánu zase někam poslat nebo ne. No a podle toho, co mi řeknou, se uvidí, co bude dál.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive