Vychutnával jsem si atmosféru domácího publika, říká Miroslav Varga
úterý 11.11.2008 | Michael Voráč |

Vychutnával jsem si atmosféru domácího publika, říká Miroslav Varga

Jako první se k výslechu dostal nejmladší z Vargů, a to Miroslav. Miroslav v minulých letech působil v dorostenecké extralize ve Vsetíně, nyní hraje za KP Juniorů ve Valašské Meziříčí.Jméno: Miroslav Varga
Datum narození: 14.4.1991
Bydliště: Valašské Meziříčí
Výška: 179cm
Váha: 72kg
Hůl: pravá
Pozice: útočník


1. Ahoj Mirku, hraješ v této soutěži poprvé, cítíš velké rozdíly mezi vsetínskou dorosteneckou extraligou a krajským přeborem juniorů?
Odpověď
Jelikož jsem na Vsetíne dostával málo příležitostí, tak nedokážu nějak popsat rozdíl mezi těmito soutěžemi snad jenom to, že extraliga dorostu je celkově rychlejší hra než KPJ.


2. Proč si přestoupil ze Vsetína do Valašského Meziříčí?
Odpověď
Jak už jsem uvedl výše, dostával jsem málo příležitostí a taky k tomu dopomohlo místo bydliště a školy.


3. Moc se vám zatím v soutěži nedaří, po 6-ti kolech zatím máte na kontě jednu výhru. V čem vidíš chybu a co by si změnil?
Odpověď
KPJ je dost vyrovnaná soutěž, a tak si myslím, že vyhrát můžeme s kýmkoliv, a doufám, že nám na kontě přibudou nějaké body. Chybu? Tak tu bych nevyčítal nikomu, protože když tým prohraje, tak má na tom podíl každý z hráčů. Změnit? Tak tady mě nic nenapadá snad jen to, že se musíme více vyvarovat zbytečným chybám a přidat do boje více chuti.


4. A naopak v čem myslíš, že jste dobří nebo kdo je vaší největší oporou týmu?
Odpověď
Dobří? Tak tady bych dal přednost útočné hře před defensivou, ale nemyslím si, že jsme v něčem pozadu, spíše si myslím, že nám chybělo i štěstí, ale to nás nemůže míjet pořád. Opora týmu? Tak tady si nedokážu na nikoho ukázat možná jen na bráchu, který se nám snaží pomoct a předává nám své zkušenosti.


5. S tvojím bráchou Davidem jste nejlepšími útočníky celého týmu. Cítíš to taky tak?
Odpověď
No tak nejlepšími, to nevím, ale je pravda, že bodově se nám teď daří, a doufám, že nám to vydrží co nejdéle, a také v to, že se k nám připojí i další hráči.


6. Kdy jsi s hokejem začal a kdo tě k němu přivedl?
Odpověď
S hokejem jsem začal už někde ve školce nebo v 1. třídě. Dostal jsem se k tomu nejspíše díky brachům, kteří už hráli a já už šel jen v jejich stopách.


7. Jak jsi se cítil když ses dozvěděl, že v sobotním utkání proti Břeclavi možná nastoupíš poprvé za muže?
Odpověď
Tak byl sem každopádně rád, protože už jen to, že jsem s nimi začal trénovat, považuji za úspěch a dostat i příležitost si vychutnat atmosféru domácího publika. To byl krásný pocit, a doufám, že jich bude co nejvíc.


 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS