Florbal je výborný doplňkový sport pro hokej, říká Lukáš Bacul
sobota 21.5.2011 | Jakub Nikl, Michal Václav |

Florbal je výborný doplňkový sport pro hokej, říká Lukáš Bacul

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V probíhající letní přípravě valašskomeziříčských hráčů před novou sezónou jsme pozvali na florbalový turnaj konaný ve Valašském Meziříčí i hráče, který loni vyhrál kanadské bodování týmu a stal se tak oporou Bobrů. Řeč je pochopitelně o Lukáši Baculovi . Sám hráč projevil zájem se tohoto florbalového turnaje v regionu zůčastnit a nakonec přispěl svým výkonem a brankami ke konečnému druhému místu pro pořádající tým. Mezi zápasy nám tento útočník i zodpověděl několik otázek. Lukáš Bacul však s největší pravděpodobností letos nezasáhne do druholigových bojů v dresu Bobrů, nicméně pojďme se společně seznámit mimo jiné i s jeho názory na doplňkový sport pro hokej, či letní přípravu pod novým trenérem.

Jak jsi se vůbec dozvěděl o tomto turnaji?
Kontaktoval mě Honza Kramář.(redaktor hcvm.cz). Říkal, že pořádá turnaj a že mu chybí ještě jeden hráč, tak se mě zeptal, jestli bych si nešel zahrát. Řekl jsem si proč ne...

Jak bys zhodnotil svůj výkon?
Tak doufám, že jsem klukům pomohl, snažil jsem se hrát na 100%. Podařilo se mi dát i pár gólů, akorát je škoda toho finále. Myslím, že jsme měli více šancí, bohužel nám to tam nespadlo.

Určitě zpestření letní přípravy, souhlasíš?
Určitě, florbal je výborný doplňkový sport pro hokej a tenhle turnaj byl na kvalitní úrovni, takže jsem rád, že jsem si mohl zahrát a zároveň i pořádně si zatrénovat.

Jak bys vůbec srovnal letní přípravu loni a letos pod novým trenérem?
Já jsem loni trénoval v Jičíně, takže to srovnat nemůžu. Navíc jsme měli zatím jenom 4 nebo 5 tréninků, ale vypadá to, že tréninky budou hodně pestré, není to jenom posilovna a běh, ale měli jsme např. už i trénink tae-bo.

Jak vůbec komunikujete s novým trenérem? Vše bez problémů?
Úplně bez problémů, trenér se zatím s hráči seznamuje. V komunikaci určitě není žádný problém.

Objevili se na trenincích nějací noví hráči?
Tak zatím tam jsou vlastně noví akorát mladí z juniorky a na jednom tréninku byl gólman Vrba, jinak zatím nikdo nový nepřišel.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive